Wpis z mikrobloga

@MostlyRenegade: Na prawdę nie warto, a poza tym jest piątek, jestem po pracy i chcę trochę odpocząć od tego gówna. Jeżeli to dalej będzie zmierzać w tym kierunku, to błahe sprawy załatwiane od ręki będą zajmować 2 tygodnie, a bardziej złożone, to pewnie nigdy nie doczekają się rozstrzygnięcia. Cięcia kadrowe i płacowe sprawią, że kompetentni ludzie wylecą albo (w tym ja) się zwolnią i cały ten burdel będzie opierał się na
via Wykop Mobilny (Android)
  • 24
: juz ma jebnąć od 5 lat

@Shodan56: wiesz po czym poznaje się dobry rząd? Po tym jak wykorzystuje lata prosperity, przygotowując kraj do gorszych czasów a takie pojawiają się coraz częściej. Ten przejadł wszystko i teraz kreatywna ksiegoscia stwarza pozory że Niemiec tak zazdrości że mu dupa pęka z zazdrości o nasz grubu portfel. Sęk w tym że Niemiec ma świadomość że tym portfelu jest papier o wartości srajtasmy.
@Wracam_do_zywych: @md23: możecie się #!$%@?ć, ale ona jest 1983 rocznik i nie ma 25 lat xD

co ona wie o KAS? no nie wiem, może studiowała ekonomię, administrację, rachunkowość, a od 2018 roku była dyrektorem Izby Administracji Skarbowej na dolnym śląsku? no można się #!$%@?ć do wielu, ale ona akurat chyba ma jakieś kompetencje. no chyba, że jakiś mirek co na codzień miesza beton na budowie wie lepiej xD