Wpis z mikrobloga

Jadę sobie pociągiem pierwszą klasą, trasa lekko z dziewięć godzin, więc elegancko przygotowany, dwie maseczki, bo wolę dmuchać na zimne, no i tak czytam sobie książkę i słyszę jakiś szloch, patrzę, a chłopowi obok, #!$%@?, gluty z nosa spływają i płacze xD! Ja #!$%@?ę! Wyobrażacie to sobie? (miał maseczkę, ale miał odkryty nos jak jakiś Janusz xD)

Także chłop na oko 160cm wzrostu siedzi, płacze i gluty z nosa mu wypływają. Coś tam jeszcze mamrocze, że 100 zł zapłacił i jest wyjątkowy wśród wszystkich ludzi. Myślę sobie, no #!$%@?, wariat jakiś xD #!$%@?łem go za ten nos odkryty bo tak mu spłynęło, że całe siedzenie wyglądało jakby ktoś się zesrał, to się chłop przesiadł i zdjęcia #!$%@? zaczął robić xD a do mnie nawet słowem nie odpowiedział tylko pokornie łeb w dół i do matki chyba zadzwonił coś płakać i pytać czy może jakoś pieniądze odzyskać bo słabe siedzenia mu dali i na zdjęciach inaczej wyglądało. Nie zdziwiłbym się, jakby to był jakiś wykopek! Cała akcja trzy godziny temu, ale musiałem skończyć książkę, dlatego teraz dopiero o tym piszę.

Trzymajcie się Mirasy!
#gownowpis #pdk #pkp #pociagi #podroze #heheszki
  • 6