Wpis z mikrobloga

Problem z białkiem - biorę sobie porcje rozcieńczam z wodą i pije. Po jakiś 10 minutach mnie mdli, ale to jest na takiej zasadzie jakby żołądek nie radził sobie na początku z trawienien (jakbym coś ciężkiego zjadł), jestem senny (mega) i jest mi niedobrze przez jakieś 30 minut, potem przechodzi powoli i później już jest ok. Nie mam żadnych sensacji typu biegunka czy wzdęcia (laktozą). Nie wiem czy zoladek musi się przyzwyczaić? Czy może spróbować inne białko?

#mirkokoksy #kulturystyka #kfd #suplementy #silownia
kyniu - Problem z białkiem - biorę sobie porcje rozcieńczam z wodą i pije. Po jakiś 1...

źródło: comment_1589668478chlsHpzk3hUu1sMnZXpY6F.jpg

Pobierz
  • 14
@kyniu: ja ostatnio zeżarłem cała paczke tego co jest na foto, porcja to dwie miarki, starczylo chyba na 1,5 tygodnia, robiłem z mlekiem i dodawałem jeszcez bananka, nie miałem rewelacji.. a robisz na mleku? moze mas rewelacje od mleka, sprobuj na wodzie i zobacz czy dzie to samo
@SARMpedia: właśnie po posiłku jeszcze bardziej mnie mdliło.

Zastanawiam się czy to to białko czy ogólnie mój żołądek nie lubi po prostu koncentratu, bo potrafię zjeść na raz prawie pół kilo miesa i nic mi nie jest
@kyniu: dziwne, mówisz że to nie laktoza, ani słodziki (na zdjęciu masz naturalny surowiec, chyba, tak?). Może być coś z florą jelitową, ja kiedyś biorąc jednocześnie probiotyk oraz białko miałem bardzo silny ból brzucha (naprawdę srogi). Zorientowałem się dopiero po drugim zażyciu, że to ta kombinacja. Nawet nie brałem łącznie, tylko w odstępie 1h-2h. #!$%@?łem probiotyk i tyle ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kyniu: akurat co do jakości białka do tej pory nie spotykałem się z zastrzeżeniami. Sam też stosuje olimp i mam bardzo dobre mniemanie o marce. Nawet przy skrajnie wysokiej podaży białka dobrze mi się trafi, nie zalega na żołądku ani nie powoduje problemów gastrycznych.