Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 22
Stuknęłam dziś rano babkę.
Mamy po południu się spotkać i wyjaśnić sprawę.
To jej szkoda. W komentarzu moja.
Przy wyjeździe z wioski ja ją walnęłam. Bo ruszyła już, prawie była za linią, więc patrzyłam w lewo czy coś jedzie i zaczęłam lekko ruszać. Ona wtedy zahamowała. Twierdzi że stwierdziła że nie wyjedzie, bo samochód jechał. I stuknęłam ją.
Pomóżcie, help!
#samochody #stluczka #wypadek #pytaniedoeksperta #mechanika #mechanikasamochodowa
Amestris - Stuknęłam dziś rano babkę.
Mamy po południu się spotkać i wyjaśnić sprawę....

źródło: comment_1590732030UdVw812S57i5vpvWHLGVrz.jpg

Pobierz
  • 144
@Amestris: Jeśli masz ubezpieczenie OC, to spisujecie razem oświadczenie o przebiegu zdarzenia, podajesz jej swój numer polisy i w sumie Twoja rola już się kończy. No chyba że nie chcesz mieć szkody wpisanej na swoim koncie (która spowoduje zwyżki na OC w następnych latach), to możesz ewentualnie spróbować dogadać się z nią, że dasz jej jakąś kwotę na naprawę auta. Tyle że takie dogadywanie się kończy się niestety często jeszcze większymi
@Kefir91 patrząc po odblasku na zdjęciu obstawiam Yaris z 2013/14 roku.

Jeżeli tylko odprysk na lakierze to masz malowanie elementu, czyli kilkaset złotych pewnie. Jak zderzak pękł to dochodzi jeszcze cena samego zderzaka lakierowanie musowo z cieniowaniem. 2k powinno styknąć, ale jak będzie robiła w ASO (a ja bym robił) to nie zmieści się z autem zastępczym.

Tak, jak @kogi pisał - nie ma co się zastanawiać, oświadczenie i niech ubezpieczyciel się