Wpis z mikrobloga

Ok, dotarłem do finału.

Bogu dzięki twórcy pamiętali i prewencyjnie pokazali prawdziwą twarz białych. Brawo netflix.

Fajnie też odwzorowano podział osób homo i hetero - jak wiemy w społeczeństwie mamy ok 30% osób heteroseksualnych a reszta jest homo/bi co bardzo fajnie zostało odwzorowane bo myślę, że właśnie jakieś 70% pocałunków z tego 4 sezonu to pocałunki gejów.

Nie pominięto też problemów kobiet - najgorzej jak jesteś laską która ze smutkiem na ustach i uśmiechem na sercu musi lecieć na dwa baty dla dobra jakiejś sprawy. Biedna dżesika.

Klej, Klej, Klej - w prawdziwym życiu chłopak w tych swoich przygodach zginąłby pewnie ze 3-4 razy. Chociaż nie, czekaj... w prawdziwym życiu cały sezon spędziłby tam gdzie jego miejsce - w psychiatryku.

--

Polubiłem #13powodow - nawet ten trzeci sezon dało się przełknąć ale to? To jest naplucie w ryj nawet najbardziej zagorzałym fanom mającym na oczach różowe okulary przysłaniające wady poprzednich sezonów. (,)

A naiwnie wierzyłem, że finałowy sezon #houseofcards to wyżyny spierolenia netflixa pod względem poprawności politycznej.
#13reasonswhy #seriale #usa #zalesie #lgbt
josedra52 - Ok, dotarłem do finału. 

Bogu dzięki twórcy pamiętali i prewencyjnie p...

źródło: comment_1591906057yCgYqhZqLvHgrOiclxSa4U.jpg

Pobierz
  • 4