Wpis z mikrobloga

Warto wchodzić w głębsze relacje (docelowo związek) z osobą, która jest kilka poziomów niżej względem nas jeśli chodzi o wiedzę o świecie, oczekiwania od życia itd? Poznałem dziewczynę, która jest ogólnie przyjazna, milutka, ale nie da się z nią pogadać o niczym nawet średnio-zaawansowanym. Jej oczekiwania od życia kończą się na tym by zarobić 2300 netto miesięcznie, zrobić grilla raz w tygodniu, wegetować na wiosce i więcej od życia nic nie trzeba. Lubię z nią rozmawiać, bo się angażuje i nie oczekuje skakania nad nią jak nad księżniczką, ale to nie wykracza poza "zrobiłam paznokcie, byłam na zakupach". Czuje się z tym źle i niezręcznie, bo to ona próbuje mnie zdobyć i nie wiem jak mam jej to zakomunikować? Sory, ale nie chce Ciebie bo nie wiesz gdzie leży Abu Dhabi i kto to jest Bill Gates? #przegryw #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #gownowpis #przemyslenia
  • 33
@Kinkaa: No właśnie o dłuższej perspektywie myślę. Bo to nie jest tak, że ona chce mieszkać w Gdańsku, ja w Warszawie i na tym się kończy nasza różnica światopogląd. To jest ogromna dziura, której nie da się chyba załatać. Dla niej miasto 20k to "duże miasto w którym wszystko jest", a ja dopiero w Warszawie czuje jakikolwiek ZALĄŻEK życia, że żyje.