Wpis z mikrobloga

Wiadomo, przecież korwinowe prawactwo to jest 4,75% najbardziej inteligentnego elektoratu w Polsce, dlatego wybierają zawsze celnie i stosują wysoko rozwinięty pragmatyzm żeby mieć możliwość wprowadzania swojego WOLNORYNKOWEGO programu xD

#konfederacja #neuropa #bekazpisu #bekazprawakow #bekazpodludzi #heheszki #memy
Pobierz TurboDynamo - Wiadomo, przecież korwinowe prawactwo to jest 4,75% najbardziej intelig...
źródło: comment_1593672834u663wHN3ICbjjtW9cTgY1S.jpg
  • 88
PIS rządzi przez 5 lat i nie podjął w tym czasie żadnych kroków aby delegalizować jakieś organizacje. Konfederacja wybiła się właśnie za rządów PIS a nie PO.


@Drakii: wspaniała diagnoza polityczna. Skoro PIS nie zdelegalizował przez 5 lat Marszu Niepodległości, a Konfederacja zdobyła 7% poparcia to znakiem tego za PISu już będzie tylko lepiej dla konfederatów. Trzeba głosować na PIS. Nie mam nawet jak z tymi argumentami dyskutować. Chyba kupię bitcoina
Pragmatyzmem jest głosować na tęczowego RAFALALKA? Rozbijemy beton pisowski powskim! XD


@Jegwan: no właśnie a po co pis ma dzielić się władzą, dla konfederacji lepiej konkurować z hegemonem co nie? xD
Pragmatyzmem jest głosować na tęczowego RAFALALKA? Rozbijemy beton pisowski powskim! XD


@Jegwan: Ja wiem, że nacjoluchom ciężko przychodzi przyswajanie czegokolwiek innego niż patriotycznych przyśpiewek, ale tak to dokładnie wygląda. Jak pozbawisz PISu prezydenta to rozbijesz prawicowy elektorat PISu, który będzie musiał się gdzieś podziać, a on z pewnością do Rafała nie poleci.

Ciężko to pewnie zrozumieć, że wspierając wroga mojego wroga mogę coś zyskać, ale nie liczę na przebłyski intelektu xD