Wpis z mikrobloga

WYKOP Z PONAD 2000 SUBÓW ZREDUKOWAŁ JE DO 7

Co
To
Ma
Znaczyć

Człowiek buduje profil latami, żeby przypadkiem dowiedzieć się o totalnym usunięciu obserwujących a pozostawia osobom których suby zostały zdobyte przez działanie botów (patrz: @Maudee). Czegoś tutaj nie rozumiem i fajnie byłoby się dowiedzieć co się zadziało. Prawdopodobnie to zostało zrobione przez bana (którego sama chciałam w ramach detoksu i odpoczynku), ale nie ma nigdzie napisane że to się będzie wiązało z usunięciem subujących. Przez poprzednie zmiany w aplikacji (m.in. archiwizacja wpisów i niemożność dostania się do nich) coraz bardziej zniechęcają do postowania tutaj czegokolwiek. Wiele osób pytało czy mam bloga - nie mam, i to był błąd bo tam przynajmniej nikt by mi nie ukrywał treści spod moich tagów a ludzie by nie tracili dawnych konwersacji na PW.

Konta usuwać nie będę ale jeżeli ktoś chce się ze mną skontaktować to zapraszam na kontakt przez insta(hannahalla_xd)/discord(Hannahalla#3721) bo tu raczej już nie będę odpisywać.

#afera #wykop #moderacjacontent #bekazpodludzi #xd nie #heheszki #siriusbiznes
H.....a - WYKOP Z PONAD 2000 SUBÓW ZREDUKOWAŁ JE DO 7

Co
To
Ma
Znaczyć

Człow...

źródło: comment_1594397438beDa77DqwRh6f77LNCBy3V.jpg

Pobierz
  • 69
@Hannahalla Beka z tych co piszą, że to brak atencji i że atencja się nie zgadza. Wymaganie by stronka z której się korzysta działała dobrze takie dziwne i godne potępienia xD chyba ich tylko dupska bolą, że ktoś miał tyle subów.

Od jakiegoś czasu ludzie o tym piszą, że suby znikają po banie, ale pewnie ktoś z pracowników wykopu obudzi się dopiero za jakiś czas i raczy zauważyć problem, jak już powstało