Wpis z mikrobloga

Waga: 146,4
Wzrost 170cm
Czy dieta 800 kcal (same prawie warzywa do zapchania się + coś co ma z 500 kalori żeby dołożyć) przez 3 miesiące ma sens? Obliczyłem że dałbym radę tak schudnąć około 40kg. Załóżmy że bym przetrwał taką dietę i wtedy ważyłbym około 100kg i mógłbym już przejść na normalną dietę. Zależy mi na szybkim efekcie bo szybko się demotywuje i brzydze już sobą. A to mi da mega motywację że za 3 miesiące mogę ważyć już 100kg... co sadzicie? Będe codziennie zamieszczal efekty i założe tag, chcielibyscie? #dieta #niebieskiepaski #rozowepaski #mikrokoksy #odchudzanie
  • 122
@littlepieceofheaven idź do dobrego dietetyka po porządną dietę. Jedząc 800kcal będziesz ciągle głodny i ogólnie czuł się #!$%@?, omdlenia itd., zwłaszcza przy takiej wadze. Potem trzymaj się jadłospisu, który dostaniesz i się stopniowo trochę więcej ruszaj. Ja bym zaczęła od spacerów, potem jakieś marszobiegi np. i dopiero coś konkretniejszego. Ale to tylko moja opinia. Nie jestem ekspertem, ale kiedyś schudłam 20kg w taki sposób (z tym, że żarcie ogarniałam sama, bo nie
@littlepieceofheaven: nie idź tą drogą panie kolego bo sobie krzywdę zrobisz. Słuchaj @Kasahara, waga kuchenna i fitatu twoimi przyjaciółmi. Co dziennie sprawdzaj wagę, raz w tygodniu obwody, 30 dni trzymania czystej michy i będziesz miał pierwsze zauważalne efekty na wadze i w obwodach, a potem samo poleci. Poczytaj http://www.fiteligent.pl/fitstart/ , przejrzyj tag, zacznij codzienną aktywność (spacery na ile nogi pozwalają) i będzie efekt.
@littlepieceofheaven: świetna dieta.
muller milch czyli tłuszcz z cukrem xD pieczywo pewnie białe - cukier. Szynka - znając życie jakąś #!$%@? za 10 zł za kilo i ser - czyki tłuszcz.
Na obiad dwa dania,
Pomidorowa (pewnie na śmietanie) czyli tłuszcz i makaron czyli zapychacz znając życie rozgotowany xD
warzywa z paczki (3/4 paczki xD) pewnie smażone na patelni na tłuszczu, i ryż bo mało się napchales tym makaronem z zupy.