Wpis z mikrobloga

Waga: 146,4
Wzrost 170cm
Czy dieta 800 kcal (same prawie warzywa do zapchania się + coś co ma z 500 kalori żeby dołożyć) przez 3 miesiące ma sens? Obliczyłem że dałbym radę tak schudnąć około 40kg. Załóżmy że bym przetrwał taką dietę i wtedy ważyłbym około 100kg i mógłbym już przejść na normalną dietę. Zależy mi na szybkim efekcie bo szybko się demotywuje i brzydze już sobą. A to mi da mega motywację że za 3 miesiące mogę ważyć już 100kg... co sadzicie? Będe codziennie zamieszczal efekty i założe tag, chcielibyscie? #dieta #niebieskiepaski #rozowepaski #mikrokoksy #odchudzanie
  • 122
@littlepieceofheaven Nie oszukujmy się cumplu, skoro tak się upasłeś, to będzie Ci bardzo trudno utrzymać taką dietę, mówię to z doświadczenia.
Lepiej "zmarnuj" godzinę dziennie więcej na spacery lub rower i jedz te 1800 kcal. Tylko licz kalorie i nie napychaj się badziewiem. No i z dwojga złego to lepiej opierniczyć paczkę polędwiczek z Biedronki, niż dużą czekoladę, jak już musisz zjeść coś "smacznego"
@littlepieceofheaven: od jakiegoś czasu widzę twoje wpisy i nie wiem czy trollujesz, czy faktycznie chcesz sie wziąć za siebie, ale chcąc zrzucić 50 kg, albo sie doedukuj i pytaj na tagu, albo zgłoś sie do kogoś kto ci pomoże.

Skoro pamiętasz co dzisiaj zjadłeś wrzuc to w fitatu i patrz na kalorie i wrzucaj wszystko bezwzględnie co zjesz, będziesz miał podgląd na to ile kcal faktycznie przyjmujesz, do dzieła! :)
@littlepieceofheaven masz już naprawdę poważna wagę, tu chodzi o twoje zdrowie a wręcz zycie, bo otyłość jest straszna. Jeśli to nie bait to idź po prostu do specjalisty. Takimi pomysłami jak 800 kcal możesz zrobić sobie krzywdę i jednocześnie bardzo się męczyć. To co zaoszczędzisz na żarciu w 1 tydzień wydaj na wizytę u dietetyka raz w miesiacu. Będziesz mieć profesjonalna opiekę i motywacje, żeby za następny miesiąc pokazać się tam z
@littlepieceofheaven że 40 kg chcesz zrzucić w 3 miesiące? XD pociagniesz tak dwa trzy tygodnie i pójdziesz się obżerać. Z tak zaawansowana otyłością to ty idź do dietetyka i niech Ci rozpiszę jakaś racjonalna dietę. Zbijanie takiej wagi to długa walka, szybko to można ewentualnie polecieć na kibel. Dwa - na twoim miejscu przed podjęciem jakichkolwiek diet zrobił bym komplet badań, w tym próby wątrobowe, bo możliwe że przy takiej wadze masz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@littlepieceofheaven: zainteresuj się postem dąbrowskiej. Zrobiłem pelne 12 tygodni i efekt zajebisty, a i podejście do jedzenia się mocno zmienia. W jakies uzdrawiające właściwości tej "diety" nie wierze, ale gubisz wagę i poprawia się samopoczucie. No i jeśli się zdecydujesz to musisz poinformować wszystkich dookoła bo co chwile bedziesz słyszeć- no zjedz chociaz kanapkę, zjedz chociaz jajko, to niesamowicie #!$%@? gdy musisz siódmy raz tłumaczyć ze trzymasz rygor.