Wpis z mikrobloga

@Zebany98: #!$%@? w to. Księżniczka musi sobie pogilać ego, wyśmiać typa i wrzucać screeny w internet xD Przecież on chciał aż na kawę pójść - co za podły i niegodziwy spermiarz, śmie zawracać damie głowę! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MarCIASTA__: no spoko, jakiś zakolak z roboty całkiem normalnie napisał, a ty robisz z tego #!$%@? wie co. połechtałaś swoje ego, +5 do propsów xD btw. z tego co widze to ten socjalny to chyba na magazynie gdzieś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MarCIASTA__: Jeszcze mam takie pytanie, może to będzie rada dla nas, facetów. Jakie okoliczności muszę wystąpić, aby można było jaśnie księżniczkę, łamaczkę męskich serc, zaprosić na kawę. Bo ja myślę że koleś po prostu Ci się nie spodobał, albo nie wzbudził twojego zainteresowanie. Trzbea było mu od razu wyłożyć powód odmowy, to by pewnie nie nalegał dalej.
  • Odpowiedz
Jakie okoliczności muszę wystąpić, aby można było jaśnie księżniczkę, łamaczkę męskich serc, zaprosić na kawę.


@Zebany98: jak masz te mityczne 180 cm + i mordę conajmniej 10/10 to wtedy księżniczka 5/10 jest dla Ciebie, ale co najwyżej 5/10.
  • Odpowiedz