Wpis z mikrobloga

@MarCIASTA__:

Jestem najładniejszą kobietą w ogromnej firmie

ty tak tylko uważasz
Poza tym gdyby lepiej wyglądał od razu byś się za niego rzuciła. Gadki złej nie miał, niedesperacka. Co miał niby powiedzieć innego? Postaw się na jego miejscu, co byś powiedziała? Na początek zawsze trzeba jakoś przełamać lody, ale po twoim zachowaniu widać, że dojrzała nie jesteś. Po skrócie twojej rozmowy widać, że nie chciało ci się w ogole gadać, pewnie
Dziękuj temu zepsutemu społeczeństwu, że tak ustanowiło, że nie musisz machać #!$%@?ą na lewo i prawo by jakikolwiek samiec cie chciał, za to samiec musi machać i podejmować kroki.

Więc co ten facet miał mieć "we łbie" księżniczko?


@kupkesobieciagne:

p0lki - chcą żeby to facet zawsze wychodził z inicjatywą.
facet - zagaduje i zaprasza na kawę.
p0lki - "co wy macie we łbie, zasrani spermiarze"

z iloma dziewczynami 3/10 poszli byście
@MarCIASTA__: @MarCIASTA__: jako mąż i ojciec dwójki dzieci, w związku z jednką kobietą od 20 lat! stwierdzam ... "łazić typie"... gdyby ktoś napisał do ciebie "elowina typiaro" co byś pomyślała? Jesteś zbyt pewna siebie dodatkowo brak kultury i plebejskie/prostackie wyrażanie się.

Dodatkowo zauważam po przeczytanych komentarzach że Twoje zadania to odbijanie ksero szefowi przez cały dzień. Niestety nie przyjmujesz krytyki i automatycznie atakujesz. Wykop składa się z różnych ludzi
@MarCIASTA__: Przecież on cię tylko miło zaprosił na kawę, czy piwo. Rozumiem, że może nie być w twoim typie i domyślasz się, że to próba podrywu, ale jakakolwiek elementarna kultura osobista nakazuje, żeby nie być takim gburem i wieśniakiem.

Sam byłem wielokrotnie w swoim życiu zapraszany przez kobiety "na kawę", które delikatnie mówiąc nie były w moim typie. Niemniej zazwyczaj szedłem (raz tylko odmawiając, bo kobieta była dość agresywna). Tego wymaga