Wpis z mikrobloga

Ile znacie kobiet które mają ksywę gruba xD
Ja paru facetów znam ale kobiet nie xD

Czemu słowo gruba wywołuje takie dreszcze u nich?
Żeby kobieta drugiej życzyła źle wystarczy że ta ma mniejszy rozmiar spodni

Kobietę trzeba akceptować taka jaka jest
#!$%@? że ty musisz mieć formę auto pracę wykształcenie być wysoki bekowy nie możesz zamulać i musisz skakać nad księżniczka

W mediach bycie gruba to zaleta
A faceta już nie pokażą xD

#przegryw #tinder #badoo #zalesie #bekazgrubasow
#niebieskipasek #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #rozowepaski #rozowypasek #logikarozowychpaskow #gownowpis
elozapiekanka - Ile znacie kobiet które mają ksywę gruba xD
Ja paru facetów znam ale...

źródło: comment_15990681735dqvueyWPBhr7ZezpJOghs.jpg

Pobierz
  • 45
@elozapiekanka: Jak nudne trzeba mieć życie by w kółko rozmyślać nad cudzą wagą? ()

Swoją drogą znam co najmniej dwóch facetów drażliwych na punkcie swojej wagi więc nie jest to tylko domena kobiet.

Jeśli ktoś jest gruby, wie doskonale jak wygląda i nie boi się przyznać, że "tak, jestem gruby/gruba i hooy" to spoko. Nie każdy musi być szczupły, a ja staram się nie oceniać ludzi poprzez
@Takata_atakat:

Jeśli ktoś jest gruby, wie doskonale jak wygląda i nie boi się przyznać, że "tak, jestem gruby/gruba i hooy" to spoko. Nie każdy musi być szczupły, a ja staram się nie oceniać ludzi poprzez pryzmat wyglądu.

Szkoda że w mediach ostatnio dominuje "poprawność polityczna" i powstaje kategoria "pięknych" kobiet i wmawia się nam że mają być piękne (coś na podobieństwo suchych wieszaków z wybiegów modowych). Obie te skrajności nie są
Mam znajomą jeszcze z czasów szkolnych, zawsze wyzywali ją od grubasów, ale nie była monstrualnie gruba, po prostu miala nadwagę. Znam ją od przedszkola i zawsze taka była, teraz jest dorosłą kobietą i nadal ma nadwagę, niektórzy od dziecka do starości mają nadprogramowe kilogramy i widocznie taka ich uroda. Najgorsze jednak było to, że była zawsze osobą bardzo miłą i przyjacielską, ale była grupa osób, które zawsze ją gnoiły tylko za to,
@aeoszolom: Ale jeśli komuś jego własna waga nie przeszkadza w życiu i w byciu szczęśliwym to nie rozumiem dlaczego postronne osoby mają z tym taki problem? Może niech w końcu każdy zajmie się własną dupą i własnym życiem, a nie stara się na siłę uszczęśliwiać i zmieniać innych? ¯\_(ツ)_/¯
Zauważyłam taką prawidłowość, że jak ktoś sam wygląda co najmniej przeciętnie i ma jakieś kompleksy to wytyka innym ich niedostatki by odwrócić