Wpis z mikrobloga

Cześć, myślałem, że mój pierwszy wpis po kilku latach przeglądania będzie jakimiś śmieszkami, ale jest sprawa, mojemu przyjacielowi dzisiaj uciekł kot, a dokładniej kotka. Mimo próśb o zamykanie drzwi wejściowych w domu ktoś zostawił otwarte i kot zniknął. Kot nie zna okolicy i nigdy nie był po niej "oprowadzony", nigdy też nie był wypuszczany by sobie polatał i wrócił, nie wiem jak to profesjonalnie określić, wiadomo o co chodzi.

Kotka wabi się Szyszka, ma 10 miesięcy, rasa somalijska. Dom, z którego "uciekła" znajduje się w Złochowicach (większe miasta w okolicy to Częstochowa/Kłobuck, dlatego te tagi wrzucam dla zasięgu, mniejsze, z tego co napisał mi właściciel, to Waleńczów/Zwierzyniec/Panki ). Gdyby ktoś z Was lub znajomy jakimś cudem znalazł to proszę o prywatną wiadomość. Z góry dziękuje za wszelkie informacje i plusy dla zasięgu!

#czestochowa #klobuck #zwierzaczki #koty #kot
Pobierz
źródło: comment_1599834700bHa0f1faWSYksK8UgHgOYK.jpg
  • 12
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@clrshck: Koty nie są głupie. O ile ktoś go nie #!$%@?ł (co ze względu na rasę jest bardzo możliwe), albo nie wpadł pod auto to wróci.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@clrshck: Mojemu się zdarzyło #!$%@? kilka razy, ale przeszedł się tylko po sąsiednich ogrodach gdzie w jednym nadział się na psa. Był pod drzwiami w 10 sekund xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@clrshck: Znajdź na Facebooku grupę dzielnicy, grupę osiedla czy inne lokalne grupy i tam pytaj. Dowiedz się też gdzie trafiają odłowione w tej okolicy zwierzęta. U mnie jest ośrodek przejmujący wszystkie znajdy z okolicy i wrzucają na stronę wszystko co do nich trafi

Edit: Teraz widzę, że już się znalazł, ale komentarz zostawię. Może komuś się przyda