Wpis z mikrobloga

Bekę mam z różowych które nie chcą zmieniać nazwiska przy ślubie, albo chcą mieć podwójne xD jakby jeszcze coś osiągnęły, że nie chcą stracić swojej rozpoznawalności, czy znanego nazwiska, a one jedyne co osiągnęły to potężną liczbę obejrzanych seriali na netflixie xDDD Dlaczego kobiety brały podwójne nazwiska? Bo zazwyczaj coś sobą reprezentowały, np. Skłodowska-Curie, czy inne super babeczki, a nie te które dały się zalać na studiach podczas oglądania serialu na netflixie xDDD
#rozowepaski #blackpill #dziewczynybeztabu #takaprawda #slub
  • 178
@ortaliontrenera: śmieszą mnie goście którzy nie chcą przyjąć nazwiska żony, tylko zostawić własne, jakby jeszcze coś osiągnęli, że nie chcą stracić swojej rozpoznawalności, czy znanego nazwiska, a oni jedyne co osiągnęli to potężną liczbę obejrzanych seriali na netflixie i to że podczas tego oglądania dali się złapać na dziecko, bo nie potrafią ubrać gumy( ͡° ͜ʖ ͡°)
Moja bratowa zostawiła sobie nazwisko dla rodziców.

Była jedynaczką a ojciec zawsze chciał mieć syna.

Oczywiście po czasie żałowała, bo i tak nie zdołała tym zadowolić swojego toksycznego starego :)


@Hinata_: Yyy, no bo ród tak czy siak zginie? Musiałaby nazwać swoje dziecko własnym nazwiskiem, a tego to już nawet najwięksi pantoflarze by nie zdzierżeli.

Inna sprawa, że jak ojciec chciał mieć syna to mógł próbować do skutku, a nie kończyć
@ortaliontrenera: A nazwisko męża to niby co osiągnęło? XD ja nie rozumiem po co wogole zmieniać w dzisiejszych czasach, to jakiś wymysł średniowiecza jest. Jak kobieta ogarnia życie to zdajesz sobie sprawdzę w ilu miejscach musi przedstawić papierek o zmianie nazwiska? A to się może ciągnąć latami bo np. ZUS zgubi papiery tak jak w moim przypadku ¯\_(ツ)_/¯