Wpis z mikrobloga

Bekę mam z różowych które nie chcą zmieniać nazwiska przy ślubie, albo chcą mieć podwójne xD jakby jeszcze coś osiągnęły, że nie chcą stracić swojej rozpoznawalności, czy znanego nazwiska, a one jedyne co osiągnęły to potężną liczbę obejrzanych seriali na netflixie xDDD Dlaczego kobiety brały podwójne nazwiska? Bo zazwyczaj coś sobą reprezentowały, np. Skłodowska-Curie, czy inne super babeczki, a nie te które dały się zalać na studiach podczas oglądania serialu na netflixie xDDD
#rozowepaski #blackpill #dziewczynybeztabu #takaprawda #slub
  • 178
@ortaliontrenera: no a jak facet ma brzydkie nazwisko to co? Kobieta ma brać po mężu bo tak twierdzi jakiś chory wykopek? xD
Mam dwie koleżanki, których mężowie wzięli nazwiska po nich bo sami mieli brzydkie, a jak dobrze wiemy, w Polsce jest mnóstwo brzydkich nazwisk.
Inny znajomy z kolei wziął nazwisko żony, bo zwyczajnie chciał się odciąć od swojej rodziny i nie być z nią kojarzony.
Każdy więc ma swoje życie
@Variv: teoretycznie mogą mieć podwójne, zresztą też nie każdy chce mieć dzieci a nawet jeśli to nie każdy sięga tak daleko. Mam po ojcu ale matka ma panieńskie i takie nosiła do końca życia swojego ojca: on nie dawał #!$%@? wgl o to co wyżej, ale gdyby tak to moim zdaniem życie i sukcesy twojej córki pod waszym nazwiskiem to i tak jest sporo, oczywiście jeśli komuś zależy