Wpis z mikrobloga

Bekę mam z różowych które nie chcą zmieniać nazwiska przy ślubie, albo chcą mieć podwójne xD jakby jeszcze coś osiągnęły, że nie chcą stracić swojej rozpoznawalności, czy znanego nazwiska, a one jedyne co osiągnęły to potężną liczbę obejrzanych seriali na netflixie xDDD Dlaczego kobiety brały podwójne nazwiska? Bo zazwyczaj coś sobą reprezentowały, np. Skłodowska-Curie, czy inne super babeczki, a nie te które dały się zalać na studiach podczas oglądania serialu na netflixie xDDD
#rozowepaski #blackpill #dziewczynybeztabu #takaprawda #slub
  • 178
@ortaliontrenera: a co to za roznica jakie kto ma nazwisko. Top kek ze wszystkich ktorzy maja o to bol dupy, zarownu kobiet boldupiacych o nazwisko meza, facetow boldupiacych o zachowanie swojego, jak i osob trzecich boldupiacych o cudze wybory. Mam kumpla, Turka, ozenil sie z Chinka i wymyslili sobie zupelnie nowe nazwisko, dla odmiany wloskie. Tez troszke kek, ale nie taki duzy :)
@Iskaryota: To branie #!$%@?.
Ja nie wiem o #!$%@? tu chodzi z ta nowomowa „te”, #!$%@? się je wszędzie tam gdzie nie pasuje, „zobacz te gówno”, no nie, powinno być „zobacz to gówno” albo „zobacz te gówna”.
Jak wy skończyliście „te” podstawówkę?
@ortaliontrenera: Nadal są kobiety, które pracują naukowo i część ich dorobku widnieje pod ich nazwiskiem panieńskim i w środowisku pod takim są znane. Nie wyobrażam sobie zmieniać nazwiska po x czasie pracy w zawodzie i później nikt by mnie nie kojarzył :c
@ortaliontrenera:
Śmieszą mnie podludzie którzy wymagają od baby, żeby przyjęła jego nazwisko bo mama mi kazała, a poza tym jeszcze muszę podkreślić, że to jest MOJA żona, a nie czyjaś. Bo jakby nie przyjęła mojego nazwiska, to bym się czuł niemęski, albo w ogóle, że mnie nie kocha.

A potem taka kobieta się rozwodzi z takim niedojrzałym podludziem i się #!$%@? ze zmianą nazwiska w drugą mańkę bo dziecko tąpnęło nóżką
@kt13: olać czy przyjmujesz przy ślubie czy nie, ale dawanie dziecku podwójnego to żart xD a jak to dziecko weźmie ślub to weźmie sobie nazwisko potrójnie? I dziecku da potrójne, żeby przy ślubie mogło wziąć poczworne? Chyba bym wyśmiał rodziców jak mogli taką głupotę wymyślić. Każde dziecko chce mieć krótkie, łatwe nazwisko, a wy je na siłę kaleczycie xD
@ortaliontrenera: czemu miałabym zmieniać nazwisko? To jest nielogiczna tradycja z dupy. Używam jednego po ojcu i jest spoko (tata i nazwisko), widnieje we wszystkich moich dokumentach, nie miałabym potrzeby mieć takiego samego, jak mój domniemany mąż. Aczkolwiek nie mam też potrzeby posiadania kiedykolwiek męża, nie ogarniam tej idei. Twój bajcik jest z dupy, bo srasz, że typiara nic nie osiągnęła, a co osiągnał pan i władca mąż? Ma #!$%@?, a taka