Wpis z mikrobloga

Bekę mam z różowych które nie chcą zmieniać nazwiska przy ślubie, albo chcą mieć podwójne xD jakby jeszcze coś osiągnęły, że nie chcą stracić swojej rozpoznawalności, czy znanego nazwiska, a one jedyne co osiągnęły to potężną liczbę obejrzanych seriali na netflixie xDDD Dlaczego kobiety brały podwójne nazwiska? Bo zazwyczaj coś sobą reprezentowały, np. Skłodowska-Curie, czy inne super babeczki, a nie te które dały się zalać na studiach podczas oglądania serialu na netflixie xDDD
#rozowepaski #blackpill #dziewczynybeztabu #takaprawda #slub
  • 178
@ortaliontrenera U mnie jest #!$%@? sytuacja. Przez to że ojciec nie ogarniał gówniaków w dalszej rodzinie, to mam kuzyna, który ma na imię i nazwisko tak samo jak ja. I mieszka teraz blok dalej. No i w toku życiowych perypetii mam narzeczoną, która ma na imię tak, jak jego żona. Więc sam jej zaproponowałem żeby miała dwuczłonowe nazwisko, żeby listonosz nie #!$%@?ł, a w urzędach żeby nie było jakiś pomyłek.
@ortaliontrenera: nie zgodzę się z tobą Mireczku. Zmiana nazwiska ciąga za sobą znacznie więcej zabawy niż zmiana zamieszkania. Gdybym ja miał zmienić nazwisko to miałbym zabawy ze zmianą wszystkich dokumentów, certyfikatów i jeszcze ich zagranicznych odpowiedników... W dodatku musiałbym na nie czekać = brak możliwości pracy w tym czasie. Adres nikogo nie interesuje ( )