Wpis z mikrobloga

@kuddelmuddel: Po kilku dniach używania przyzwyczaisz się i uszy przestaną boleć. Używam już od dłuższego czasu codziennie i chyba nie ma lepszych. Mocno wytłumiają pod warunkiem że umieści się je w uszach prawidłowo (głęboko). Najgorzej w lecie, bo jak jest ciepło to są zbyt miękkie i czasem trzeba je włożyć na minutę do lodówki żeby uzyskały odpowiednią twardość, w przeciwnym razie wchodzą zbyt płytko (wtedy nie tłumią hałasów i wypadają)
@kuddelmuddel: ja w rossmanie kupiłem za chyba 4zł 6 albo 8 sztuk i są spoko.trochę wystają i jak się dotknie uchem poduszki pare razy to mogą wypaść ale żeby zasnąć są spoko
@kuddelmuddel: Myślałem, że tylko ja tak robię. XD Używam tych żółtych ze sklepu budowlanego. Nic nie boli, po dwóch latach wypracowałem już specjalną technikę aplikacji do usznej i jest w pytę. Super się śpi gdy żaden dźwięk nie przeszkadza. Polecam ten stan. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Edit. te żólte to są właśnie chyba takie jak pan @KollA poleca.
@kuddelmuddel:

Zamiast paskudzić sobie uszy stoperami, podrzuć sąsiadowi anonim, że żona go zdradza. Może ją zatłucze i pójdzie siedzieć i będziesz miał problem z głowy.