Wpis z mikrobloga

#!$%@?, co za gbur, aż mi się niedobrze zrobiło jak to przeczytałem. Jaki to musi być smutny człowiek, że musi się dowartościowywać gorszym losem innych ludzi.
A może mąż tej Pani jest ciężko chory i wymaga kosztownej rehabilitacji i ona poszła do jakiejkolwiek pracy żeby móc ją sfinansować? No nie, wielki panicz któremu starzy ufundowali kasę na studia wie więcej i lepiej o życiu, tamta Pani jest nierobem i beka z niej bo pracuje w maku.
Jak ja gardzę takimi ludźmi, co za obrzydliwy odpad społeczny.
#konfederacja #bekazpodludzi #shitwykopsays #neuropa
t.....i - #!$%@?, co za gbur, aż mi się niedobrze zrobiło jak to przeczytałem. Jaki t...

źródło: comment_1601906357sDvTtT8GbkDzcghopuIGwR.jpg

Pobierz
  • 110
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Szanowni @tomasz-terlecki: @Sonnenschutzsysteme: @ZaplutyKarzelReakcji: @waro: @steemm: @Volki: @Topkapi: @kinesin1000: @TymRazemNieDamSieZbanowac: @yahoomlody: @fegwegw: @waro: @Nieprzyjazny_Ziemniak: @CzajnikZniszczenia: @TurboDynamo: @zmasowanyatak: @matkakrawcowaojciecstefan:
Nigdzie nie napisałem, że praca w maku hańbi, napisałem, że praca do śmierci to los każdego kto będzie płacił na ZUS.

Pozdrawiam cieplutko. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@waro: to takie dziwne, że chcę się nauczyć samemu robić prace budowlane? Gdzie niby się nauczę używać elektronarzędzii, kopać rowy, kłaść kable, bramy, alarmy, czujniki, sieć i tak dalej jak nie w firmie, która to robi?

Obejrzałem kiedyś kilka filmów z kanału dom za 25 tysięcy i chciałbym umieć sobie taki dom zbudować.

To takie dziwne, że chciałbym umieć choć trochę budowlanke?

To tak jak kupiłem sobie książkę "sam naprawiam samochód"