Wpis z mikrobloga

@maniek74: No #!$%@? 3 miesiace bylo, tyle samo nadrabiania i znowu XDD A czas leci, nikt mi tego czasu nie zwróci oraz kasy za karnet i żarcie bo wychodzi na to że pół roku minęło a jestem w tym samym miejscu, czego nie rozumiesz.
@maniek74: Uprzedzę cie zanim odpowiesz. Skoro chodzę to chcę mieć efekty, a nie że ide sie pokręcić, spalić głupa i wracam. Hobby jak każde inne. Inwestuje w to swój czas, pieniądze. Dokładanie ciężarów na sztange mnie motywuje i tak to sie kręci. Jeden za cel ma sylwetke, drugi ciężary albo jedno i drugie. I nie chodzę po to żeby rok stać w miejscu.
@kRpt: Ale ja tez chodze od lat i tez mi total spadnie, ale ze nie planuje startować, to mam to w #!$%@?. Chodzi mi o ogólny lament pod tagiem, ze totalne spadną, jakby sami zawodowcy tu siedzieli
@lanekrasz @kRpt: mi chodzi o to, ze trenując czy to pod sylwetkę czy pod sile, zawsze musimy sie liczyć z tym, ze w wyniku różnych zdarzeń losowych lub kontuzji, bedziemy musieli przerwać trening i zanotować spadki formy/totalu. Jesli nie przygotowujemy sie pod zawody, to nie ma sie czyn przejmować i obciążać swoj układ nerwowy, tym ze wlasnie spadło mi 2 kg w totalu abo cm w lapie ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@maniek74: no pewnie ze tak :D dlatego np nie maksuje, bo na zawody się wybierać nie będę a ryzyko kontuzji jak dla mnie są za duże. Po prpstu są ludzie którzy twierdzą że trenowanie trojboju jest be bez zamiarów pójścia na zawody i najlepiej tylko kulturystyka nic więcej :)