Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Co to był za #!$%@? rok...

Ze strony finansowej- kompletna klapa. Brak zleceń w firmie, narastające zobowiązania- dobrze, że mam oszczędności za które mogę się utrzymać. Jednocześnie czuje ogromną potrzebę, aby stąd uciec ( #emigracja ) a nie mogę, bo po kilku latach samotności poznałem wspaniałą kobiete w której się zakochałem a ona nie chce wyjeżdżać. I tak sobie siedzę rozdarty i coraz bardziej mi się nic nie chce, łapię coraz większego doła.. Ja #!$%@?, jak żyć?

#pytanie #zycie #pytaniedoeksperta #wlasnadzialalnosc #praca #przemyslenia #depresja #zwiazki ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fd755d87aca0b000b77f9d3
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Przekaż darowiznę
  • 9
@AnonimoweMirkoWyznania: nie wyjeżdżaj, będziesz sobie pluł w brodę że dla pieniędzy zaryzykowałeś związek ze wspaniała kobietą, jeśli wam nie wyjdzie. Pieniądze to nie wszystko, jak nie jesteś przegrywem to zawsze ogarniesz jakieś źródło kasy, w Polsce też sie da żyć na poziomie, pisze Ci to typ który siedzi za granicą 10 lat i od jakichś dwóch zastanawia sie nad powrotem, moja sytuacja jest o tyle odwrotna że ja chcę wrócić a
@AnonimoweMirkoWyznania: Możesz zrobic prawko na c+e I w UK możesz zarobić nawet ponad 45tys funtów rocznie na ltd po okolo 3-4 latach takiej pracy masz na wkład własny na mieszkanie ikupis, dom za co najmniej 200tys funtów po czym odrazu wynajmujesz np studentkom zagranicznym bo oni płacą wiecej i masz życie ustawione a potem tylko max 4 dni pracy w tygodniu i dalej będziesz oszczędzał z połowe wypłaty albo