Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pytanie głównie do różowych.
Kilka miesięcy temu zerwałem z dziewczyną po pół spotykania, w tym byl wspolny wyjazd na wakacje. Te pół roku bylo w mojej ocenie bardzo dobre, spędzaliśmy duzo ze sobą czasu, zawsze zostawała na noc, prezenty, mile wiadomości, serduszka, sex byl super itp itd. Zerwalem bo powiedziała że mnie nie kocha, ja byłem w niej zakochany ale w takiej sytuacji nie widziałem sensu by to ciągnąć. Zabrała swoje rzeczy i wyszła. Na drugi dzień wywaliła mnie z social media itp jeszcze potem mieliśmy kilka rozmów na temat tego zerwania, no ale nic to nie dało. Minęło już kilka miesięcy, niestety dalej mam ją w głowie i kazda nowa poznana kobietę porownuje do niej, pod względem jakiegos zangazowania wypadają bardzo slabo w porównaniu z nią, przez co większość skreślam juz po jednym spotkaniu.
Wiem, ze wróciła do swojego ex odo którego zresztą ja ją odbiłem wcześniej bo koleś byl toksycznym chamem i raczej dalej jest.
I teraz czy warto cos jeszcze próbować czy to juz nie ma najmniejszego sensu? Idą święta, mam jeszcze z czasu spotykania sie z nią preznet, ramkę z naszymi wspolnymi zdjeciami, niestety nie bylo juz okazji by go wręczyć. Wiem ze nie będzie chciał się ze mną spotkać, wiec ta opcja wręczenia odpada. Myślałem o wysłaniu pocztą z życzeniami?

Pytanie czy wyjdę na jakiego creppa jak to zrobię?

P.S przy okazji pytanie, różowe czy wy sie staracie tak o niebieskiego jak go nie kochacie: preznety, mile słówka, gotowanie, jakas niespodzianka, wydzwaniacie do niego by pogadać codziennie. Bo tak zachowywała się ona i poprostu tego juz nie ogarniam, ci tak zachowuje się laska ktorej nie zależy?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fdbbd9435ed44000acde0de
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Wesprzyj projekt

Tak, daruj sobie

  • Nie 13.0% (3)
  • Jestem niebieski musze w coś kliknać 87.0% (20)

Oddanych głosów: 23

  • 17
Wiesz, dobrze jest się starać o kogoś, jeśli jest warty zachodu. Powinieneś sobie ogarnąć hierarchię, jeśli warto, to atakuj jak najbardziej. Sama przegapiłabym życiową miłość, gdyby nie zawziętość niebieskiego i jego heroiczną walkę o związek, serio. Jeśli kochasz - staraj się ze wszystkich sił, jeśli wiesz że ona również odwajemnia Cię uczuciem.Z punktu różowej powiem, że jestem mega zadowolona, że On nie wywiesił białej flagi mimo że ja ogłosiłam kapitulację :)teraz to
@AnonimoweMirkoWyznania: Chłopie odpuść sobie, serio. Trochę to nie jest poważne, ze dziewczyna daje się ot tak „odbić”, a potem jak gdyby nigdy nic wraca do byłego, to chyba nie świadczy o stałości jej uczuć? Prezenty i miłe słówka nie musza świadczyć o miłości. Są ludzie, którzy tego nie dają, a kochają i na odwrot. I tak, tak może zachowywać się laska, której nie zależy. Ogarnij się i olej.
Ja to do byłej napisałem by mi odesłała mój prezent dla niej czyli pieska z drewna którego jej dałem
#!$%@? takie rzeczy dawać
Mam nauczkę
@AnonimoweMirkoWyznania: morał: trzeba być toksycznym chamem

Jeśli będziesz miły dla kobiet, to będą cię uznawać ewentualnie za "przyjaciela" ¯\(ツ)_/¯

Następnym razem, jak będziesz coś czuł do różowej, to nawyzywaj ja od szmat, jebnij z liścia, czy coś ¯\
(ツ)_/¯

Ewentualnie traktują ją jak gówno przy znajomych. Najważniejsze, to nie traktuj jej jak równego sobie. To tak jak z psem.
@AnonimoweMirkoWyznania: a wiesz dlaczego tak jest?
bo kobiety lubią być szorstko traktowane jak już jesteś w związku to zalecane jest nawet przydusza nie podczas seksu , ostre klapsy, rzadsze wyznawanie miłości niż ona sama, nazwanie suka co jakiś czas ale wszystko z wyczuciem i w odpowiednim momencie a wtedy będzie to tylko dowalalo ognia do pieca.
Wiem o czym mówię bo sam to zauważyłem jak testuje takie zachowanie z moja kochanka
@Kotniepies: masz rację kolego
a wiesz dlaczego tak jest?
bo kobiety lubią być szorstko traktowane jak już jesteś w związku to zalecane jest nawet przydusza nie podczas seksu , ostre klapsy, rzadsze wyznawanie miłości niż ona sama, nazwanie suka co jakiś czas ale wszystko z wyczuciem i w odpowiednim momencie a wtedy będzie to tylko dowalalo ognia do pieca.
Wiem o czym mówię bo sam to zauważyłem jak testuje takie zachowanie
@adamsowaanon: ja mówię tez z doświadczenia :p koledzy którzy traktują swoje "ukochane" jak suki, żyją w szczęśliwych związkach, a ci co do rany przyłóż, to wiesz. sorry Anon, nei czuje tej chemii ani ognia :p zwierzęta, a nie ludzie.
dlatego trzeba być ponadto
@Kotniepies: dokładnie.
Kobiety wyczuwają że za miły facet w zwiazku ma mały wybór i instynktownie ja to odrzuca a jak jest chamem i bad boyem to musi oznaczać że mu tak nie zależy i ma większy wybór kobiet czyli że jest wartościowy towar.
Siedzi tu tylu programistów a tego nie zauważają.

No ale jesteśmy zwierzętami inaczej nie było by tyle podziałów bezsensownych i wiary w socjalizm czy wojen.
@Kotniepies: właśnie jestem u swojego milfa i ona sama mi to mówi że uwielbia jak ja podnoszę i rzucam jak workiem ziemniakow czy np jak się skrobię swoja ręką która akurat trzymam body jej głową i trzase jej głową żeby dosięgnąć swojego drugiego ramienia to ja to bawi i ona to uwielbia
właśnie jestem u swojego milfa i ona sama mi to mówi że uwielbia jak ja podnoszę i rzucam jak workiem ziemniakow czy np jak się skrobię swoja ręką która akurat trzymam body jej głową i trzase jej głową żeby dosięgnąć swojego drugiego ramienia to ja to bawi i ona to uwielbia


@adamsowaanon: weź mi to rozrysuj bo nie rozumiem
OP: @somskia to skomplikowane trochę, ten koleś ogólnie bardzo źle ja traktuje, wyzyskuje dla kasy itp nie mam pojęcia dlaczego do niego wróciła, Nasluchalem się wiele razy jaki był chu.. i zakazywał się jej spotykać z koleżankami czy nawet rodzina bo niby knuli przeciwko niemu.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: sokytsinolop