Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Szukam dobrego lekarza psychiatry od ADHD/ADD u dorosłych. Najlepiej taki, który REALNIE wam pomógł. Byłem już u jednego z większych specjalistów w Polsce w tym temacie, ale zamiast pomóc to prawie wpędził w większe kłopoty.
#psychologia #psychiatria #psychiatra #adhd #add #pytanie #zdrowie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ff203545625a1000ab5334b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 9
OP: @SPRAWDZANIE_IP: Przy stosowaniu tabletek miałem duże zjazdy. Mówiłem o tym lekarzowi, a on powiedział, że to normalne. Samo ich działanie również było mocno wątpliwe. Moim zdaniem powinien powiązać okoliczności w życiu towarzyszące braniu tabsów, które sugerowały delikatną poprawę. Sama wizyta również była "olewcza".
Co do samych zjazdów to dobrze, że po jakimś czasie sam stwierdziłem, że coś jest nie tak.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
@AnonimoweMirkoWyznania: Na ADHD to akurat standardowe leczenie jest dość skuteczne tj. stymulanty. Więc jeśli lekarz ma pewne doświadczenie w leczeniu dorosłych to szansa na poprawę jest spora. Nie napisałeś skąd jesteś. Na grupie ADHD u dorosłych na Facebooku jest sporo wątków o polecanych lekarzach.
@AnonimoweMirkoWyznania: Leków na ADHD jest w Polsce kilka - słaba reakcja na jedną substancję nie wyklucza cię z leczenia w ogóle. Jeżeli przez "zjazdy" rozumiesz senność i zmęczenie gdy lek schodzi, to jest to częsty skutek uboczny, który równie często przemija. Generalnie większość niegroźnych skutków ubocznych mija po kilku tygodniach stosowania leczenia, stąd możliwa olewcza reakcja lekarza.

Jak szukasz w Warszawie, to daj znać, mogę ci kogoś polecić.