Wpis z mikrobloga

@COWEED_19: przepraszam, że wole badania naukowe od chłopskiego myślenia losowej osoby z siłowni.

Z pewnością badania jakie bym na sobie przeprowadził dostarczyłyby bezcennych informacji i zaprzeczyłyby całej dotychczasowej nauce która istnieje i raz na zawsze potwierdziłyby, że wpływ stężenie testosteronu ma znikomy wpływ na wyniki sportowe.
  • Odpowiedz
@Hekun: A masz badania naukowe porównujące efekty na 500mg testosteronu do 1.5g środków i do 2.5g środków? Wątpię, bo nikt nie robi takich badań, więc zostaje "chłopski rozum" XD
  • Odpowiedz
@Darksed: a po co miałbym ci przedstawiać badania porównujące "500mg testosteronu do 1.5g środków i do 2.5g środków" przecież to nie ma nawet związku z przedstawioną tezą xD
  • Odpowiedz
@Hekun: Tezą jest wpływ testosteronu na wyniki sportowe w badaniach naukowych. Dlatego pytam się jak badania mają się do całego cyklu skoro testosteron jest stosowany z innymi środkami, jak nie inne SAA to przynajmniej hcg, sermy czy AI.
  • Odpowiedz
@Darksed: no ciężko mi powiedzieć jaki wpływ ma testosteron np z 2 innymi środkami, wątpie, że takie badania są przeprowadzane. No ale generalnie można przyjąć, że skoro sam testosteron wpływa pozytywnie, no to w połączenie ze środkami anabolicznymi efekt ten będzie w pewien sposób sumą tych efektów. Raczej odnosiłem się do kolegi który wyraźnie próbuje umniejszyć wpływ testosteronu.

Co do masy mięsniowej to rzeczywiscie nie ma tam tego bezpośrednio, ale pośrednio
  • Odpowiedz
@Hekun: Ja nie neguję że dawki 250-500mg nie wpłyną na efekty sportowe, bo wpłyną i jestem tego przykładem. Nie ma/nie widziałem badań jak wpływ takich dawek w dłuższym czasie (1-5lat) wpłynęły by na wyniki u osób nietrenujacych ale chłopskim rozumem można stwierdzić że z czasem byłyby coraz mniejsze a nawet nieistotne.
  • Odpowiedz