Wpis z mikrobloga

@kvbvs: #!$%@? panie jaki słodzik, ja się brzydzę tym, smakuje jak kupa. A daje se ręke #!$%@?ć, że jakbyś takiemu delikwentowi zrobił ślepy test coca cola z cukrem i coca cola ze słodzikiem to by nie zgadł, bo różnice są marginalne.
  • Odpowiedz
A daje se ręke #!$%@?ć, że jakbyś takiemu delikwentowi zrobił ślepy test coca cola z cukrem i coca cola ze słodzikiem to by nie zgadł.


@dsomgi00: dobrze, że nie zrobiłeś, bo byś teraz nie miał ręki. Smak jest wyraźnie różny.
  • Odpowiedz
via Android
  • 22
@dsomgi00 tzn tu akurat sie nie zgodze, jest do wyczucia i jesli mialbym wybrac do wypicia szklanke zwyklej lub zero to smakowo zwykla jest lepsza. Ale od kiedy zaczalem sie interesowac odzywianiem sumienie nie pozwala mi tykać tego gowna z cukrem.
  • Odpowiedz
@kvbvs: a weź już mi nic nie mów, tyle razy pisałem do nich czy mają dowody i badania potwierdzające te z dupy wzięte tezy i nigdy nikt mi nie odpisał. po prostu na wykopie też mamy januszy i ich januszowe myślenie i nie da rady tego zwalczyć
  • Odpowiedz
via Android
  • 46
@Faynem w ilościach jakie jestes w stanie spożyć aspartam według badan jest niegroźny. Wszystko w dużych ilościach jest trucizną nawet woda. Nie chce strzelać liczbą z dupy bo nie pamietam dokladnie, ale zeby dostarczyc niebezpieczną dawkę aspartamu dla czlowieka musiałby on wypić setki litrów na raz.
  • Odpowiedz
@kvbvs: Nie kazdy jest taki madry jak my ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale 115 minusow i 90 plusow nie napawa optymizmem ? Zawsze sie ktos znajdzie. Imo znalazles problem z dupy i musi Ci sie nudzic
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@losmarineros no wlasnie rzadko reaguje na średniowieczne poglądy na temat szkodliwości slodzikow- raczej walka z wiatrakami bo elita dietetyków wie lepiej ale tutaj zabolał mnie właśnie stosunek plusów i minusów...i tak, nudziło mi się bo czekałem w kolejce ( )
  • Odpowiedz
@dsomgi00
@wykopyrek
@kvbvs panowie aspartam to smakowy syf i da się go wyczuć. Od kiedy poznałem twórczość testovirona stałem się wielkim fanem splendy. Mówię wam sukraloza jako pochodna cukru kopiuje jego smak 1:1 także #!$%@?ć ten aspartam xD

Jedyne do czego można się #!$%@?ć do słodzików to to że te w proszku często mają małe stężenie i wypełnia się takie paczki w 99% maltodelstryną która ma większy indeks glikemiczny od samego cukru
  • Odpowiedz