Wpis z mikrobloga

@oo__oo: Jak mój miał poznać moich rodziców (a byliśmy wtedy gówniarze 17 i 19 lat) to gdy weszłam do domu, to zostawiłam go na przedpokoju samego, a ja uciekłam do kuchni XD moi rodzice go zawołali do salonu, a ja w tym momencie ze stresu siedziałam na podłodze w tej kuchni. Biedny stał tam, pierwszy raz w moim domu i pierwszy raz widząc na oczy moich rodziców xd to był pierwszy
@oo__oo: kiedy pierwszy raz gościłem w domu moją żonę, to gdy moja matka wróciła do domu, weszła, powiedziała dzień dobry, poprosiła mnie do pokoju obok i spytała co ja za małolatę przyprowadziłem. Znaliśmy się z żoną wtedy krótko i mimo próby bycia dyskretnym przez moją mamę, to i tak żona to usłyszała, jednak na szczęście się nie speszyła. Jest ode mnie 2 lata starsza, po prostu wygląda młodo ¯\_(ツ)_/¯
Ja z ojcem byłej poznałem się jak nas nakrył w jej pokoju w wieku 17lat


@Darknes17: gdzieś między 18 a 19 rokiem mojego życia miałem dziewczynę mieszkającą w domu pod miastem. Jej ojciec prowadził jakąśtam działalność i z reguły był w domu więc szybko go poznałem odwożąc ją po lekcjach w liceum. Ale kiedyś ojca nie było, więc mnie zaprosiła do swojego pokoju na piętrze. A tu w którymś momencie słychać