Wpis z mikrobloga

Jeśli po wejściu z różową w związek "oficjalnie" musisz na segsy czekać dłużej niż tydzień, max trzy tygodnie, to znaczy że jesteś dla swojej różowej niepociągający fizycznie. Nie, ona nie jest "nieśmiała" ani "niepewna" czy inne ch*jstwa, które może ci wmawiać, zwłaszcza jeśli nie jesteś jej pierwszym. Po prostu nie ma na twój widok chcicy.

#przegryw #blackpill #zwiazki
  • 25
  • Odpowiedz
@VernonCape: jest to prawdą co piszesz, szczególnie jak się już jest pełnoletnim, dodam, że jeśli panna ci nie daje chociaż raz na tydzien (przy założeniu że widujecie się częściej) to znaczy, że się bolcuje z kimś na boku
  • Odpowiedz
@VernonCape: Skąd się wziął ten mus uprawiania seksu? Osobiście nie czekałem zbyt długo z moją partnerką i z perspektywy czasu uważam, że to był błąd. Może serio jestem jakiś zacofany, ale uważam, że uprawianie seksu, przed dobrym poznaniem kogoś (a to zwykle się dzieje po pewnym czasie, po wejściu w związek, aka zobowiązanie), nie prowadzi zbytnio do dobrej relacji. Z anegdotycznych przykładów, to znam sporo osób, które zaczynając związek od seksu
  • Odpowiedz
Jeśli po wejściu z różową w związek "oficjalnie" musisz na segsy czekać dłużej niż tydzień, max trzy tygodnie

@VernonCape: Seks dopiero po wejściu w związek? #!$%@?, gdzie wy żyjecie, najpierw seks, związek może po 2-3 miesiącach regularnego seksu, o ile polubisz dziewczyne
  • Odpowiedz
@VernonCape: Skoro jesteś zupełnie niepociągający fizycznie, to czemu dziewczyna by się miała z Tobą umówić? Dla kasy? Co wtedy ze studentami, którzy się normalnie poznają? Są osoby bardziej konserwatywne, religijne, albo takie, które boją się chorób wenerycznych (nawet seks oralny niesie ze sobą zagrożenia). Przecież może być tak, że laska na Ciebie leci, a chce się trochę wstrzymać na początku. W każdej kwestii potrzeba racjonalnego rozeznania po prostu. Jak się zacznie
  • Odpowiedz
Osobiście nie czekałem zbyt długo z moją partnerką i z perspektywy czasu uważam, że to był błąd.

uważam, że uprawianie seksu, przed dobrym poznaniem kogoś, nie prowadzi zbytnio do dobrej relacji

@Eteres: Co Ty chcesz nam przekazać?

Jestes dalej w bardzo złym zwiazku z partnerką bo za wczesnie zaczeliscie uprawiac seks i marnujesz wlasnie zycie czy:

Nie jestes z nią w zwiazku bo zaczęliście wczesnie uprawiać seks i zorientowaliscie się, ze
  • Odpowiedz
@VernonCape: zgadzam się z niektórymi koleżankami. Wszystko zależy od wieku i np. Sytuacji rodzinnej. Laska jest jeszcze mloda np. studiuje, mieszka z rodzicami i ma ojca " leb ci upier***ę jak zajdziesz w ciążę " inaczej bedzie reagować niż niezależna kobieta
  • Odpowiedz