Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jaroslaw_Keller: to nie wiem o co masz pretensje - chcesz iść na studia to podejdź do nich poważnie, nie chcesz to po prostu na nie nie idź. Ja na ten przykład nie chciałem się uczyć języków więc nie poszedłem na filologię tylko informatykę - ponieważ studiowałem na uniwersytecie to miałem jakiś semestr czy dwa filozofii czy innego "byle czego" ale zapisując się na ten kierunek wiedziałem, że tak będzie i po
@kocia_mordka: 1. jeżeli ktoś rżnie wszystko z telefonu / gotowców / materiałów od roczników wyżej i składa papiery o stypendium dla najlepszych studentów i bierze za to kasę to dla mnie żenada - i sporo jest takich osób, bo osoby co serio się ucza na tym tracą i się wqurwiają, bo nikt nie ogarnie lepiej jak maszyna czy ktos na wspomagaczach.

100% frekwencji, wkuwanie nocami i nie ma stypendium, bo ktoś
Jak ktoś ma na studiach ściągać i oszukiwać to na #!$%@? tam poszedł - niech sobie kupi papierek z prywatnej uczelni a nie marnuje pieniądze podatnika xD


@powaznyczlowiek:
Przecież połowa tych studiów to typowe marnowanie pieniędzy podatnika xD
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Pepperek: to może najwyższy czas żeby ludzie przestali się zapisywać na #!$%@? kierunki albo zaczęli o tym głośno mówić? ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo jak widać po tym wątku wszyscy wiedzą, że jest #!$%@?, większość oszukuje żeby wziąć papierek, ale jak trzeba coś powiedzieć to odwaga wystarcza na komentarz na wykop.pl xD
@powaznyczlowiek: Ale jesteś ograniczony typie. Potrzebuje do pracy konkretny kierunek studiów. Podchodzę do tego poważnie bo dzięki temu będę zarabiał 3xtyle co obecnie. Nie podoba mi się ze miałem przedmiot z dupy o Komunikowaniu Społecznym żeby tylko zapchać godziny i wyrobić ECTS. Czego tu nie rozumiesz?
Jednak wiele gowien na kołach to bzdury, nieprzydatne nikomu.


@Wloczykij2: idź na studia WYŻSZE, narzekaj, że przekazują ci WYŻSZĄ wiedzę. To jest problem współczesnych parobków. Ty nie chcesz zdobyć wiedzy tylko papier. Dla takich osób są zawodówki. Tam uczą tylko przydatnych rzeczy.
Tak, na pewno potrzebujemy na rynku pracy inżynierów budownictwa, którzy nie potrafią wyznaczyć momentu zginania pochodzącego od jednej siły skupionej, ale którzy "potrafią działać w zespole" XDDD


@AgLagylak: No i tu się zdziwisz kolego, bo często na jednym projekcie pracuję kilka osób i 'praca w zespole' to jest wymóg.
@kocia_mordka: Oczywiście że znałem. Ja tam się dzieliłem wszystkimi notatkami jak leci, bo miałem od starszych roczników.
@AgLagylak: No i tu się zdziwisz kolego, bo często na jednym projekcie pracuję kilka osób i 'praca w zespole' to jest wymóg.


@Krs90: Tak, dlatego dobiera się typów, którzy kompletnie na niczym się nie znają i jednego, który wszystko ogarnia. To jest dream-team. Grupa śmierci, #!$%@? XD

Po co zatrudniać ten zespół cymbałów, skoro i tak wszystko ogarnia jedna osoba? O to chodzi w tym wszystkim.
@kocia_mordka: Mój stary chodził z głównym rzecznik policji do liceum. Za każdym razem kiedy widzi go w telewizorze opowiada historię jak podczas pisania matury z polskiego wypisał mu się długopis, zaczął rozglądać się na boki i obok maturę pisał właśnie rzecznik, który miał chyba z 15 długopisów na biurku na wszelki wypadek. Ojciec się go spytał czy pożyczy mu długopis, ten schował wszystkie długopisy do kieszeni marynarki i powiedział ''Nie pożyczę,
Pobierz
źródło: comment_1611658168NtzXRdOL3Q9UPaKHi5Bg3t.jpg
@powaznyczlowiek:
Bo większość traktuje zapisywanie się na studia jako przedłużenie młodości i pare lat imprez i zabawy(większość studiów do tego się nadaje). Przecież w praktycznie każdej pracy a zwłaszcza IT ludzie głęboko w d... mają ten papierek - stąd śmieszny jest ten tekst o konkurencji na rynku pracy XD

To trochę jak maruda który w towarzystwie psuje grę w planszówke gdzie wszyscy się dobrze bawią i wymądrza się zasadami XD
@kocia_mordka: ma to sens, nie miec sobie za zle ze sie samemu nie nauczylo, ale komus ze nie pomogl. Seems legit w #!$%@?. Myslisz ze w pracy tez wszyscy Ci potem beda pomagac ? Otoz, niekoniecznie, kiedys Cie olsni zeby zostac samodzielnym. Taka prawda.. niezmienia to faktu ze jest fajnie jak ludzie Ci pomagaja.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jaroslaw_Keller: nie rozumiem płaczu o coś na co sam się zapisałeś - skoro mówisz o wyrabianiu ECTS to niewykluczone że nawet miałeś możliwość wybrać inny przedmiot nie tylko kierunek

I kto tu jest ograniczony ( ͡° ͜ʖ ͡°)