Wpis z mikrobloga

#demonssouls #gry #ps5
Co jest do uja? Miałem jasną tendencję w Boletarii, a nagle zmieniła mi się na czarną(albo po prostu neutralną, wyjściową), chociaż nie zginąłem będąc w ciele ani nie zabiłem - samodzielnie - żadnego NPC. Czy zostało to spowodowane że zabiłem Ostrave w formie demona? Czy przez to że rycerz który pomagał mi w starciu z Penetratorem ukatrupił smok przed wejściem do wieży? Ktoś się orientuje co się mogło stać? Zarwałem nockę na grze i nie zauważyłem dokładnie kiedy tendencja się zmieniła.

Czy w ogóle pojawianie się przeciwników w formie czerwonych zjaw już świadczy że świat kieruje się do czarnej tendencji, czy w jasnej też to występuje(gram offline)? Może głupie pytania ale jestem laikiem w soulsach.
  • 5
@Intellectually_superior: Tak, generalnie jeżeli chodzi o NPC-ów to jeśli zginą, to tendencja świata spada (niekoniecznie muszą zginąć z twojej winy). Raz zaatakowała mnie Miralda i spadła, co spowodowało, że automatycznie tendencja poszła w dół.

Jeżeli chodzi o podnoszenie tendencji, to zabijanie demonów pomaga (możesz np. zabić obydwa smoki, czerwonego i niebieskiego). Bardzo łatwo podnosi się tendencję świata z czarnej, bo pojawia się też Primeval Demon, którego możesz zabić. Tendencja świata zaktualizuje
@Rabusek: @mr_hard_name: No ja gram offline cały czas tzn. grałem, bo właśnie przed chwilą skończyłem oglądać napisy końcowe. ^^ Przy okazji odkryłem dlaczego mi się tendencja zmieniła w Pałacu Boletarii. Przez to że zabiłem Miralde Executioner. Wczoraj przypadkiem znalazłem info, że jej zabicie zmienia tendencja. No bo czemu nie.¯\_(ツ)_/¯
Intellectuallysuperior - @Rabusek: @mrhardname: No ja gram offline cały czas tzn. gra...