Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jerekp: Nie wiem co za głąb, wpadł na pomysł by ostatni klawisz pod shift to nie był Ctrl jak w każdej, innej klawiaturze do PC od dziesiątek lat.
@jerekp: a spróbuj jeszcze do tego zmieniać z MacBookiem który ma Ctrl, Command i Option. Gdzie Ctrl i Command robią odwrotne rzeczy niż na Windowsie/Linuksie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@fstab no to albo IT dało dupy, albo firma nie ma wdrożonej poprawnie polityki bezpieczeństwa. Choć nie mówię, z perspektywy pracownika to utrudnia życie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@R4vPL: a w czym ci przeszkadza, ze masz bios odblokowany? Akurat zajmuje sie bezpieczeństwem IT i mnie to zastanawia...
Secure boot wyłączony widzisz z mcafee, wyłączysz TPM to ci dysk zaszyfruje, zmienisz boot na usb to nic ci nie da bo dysk szyfrowany. Wersję bios itp. tez możesz monitorować zdalnie.
@jerekp: @alvaro1989: @Bouquet: @Aqwart2: @WaveCreator: @morsik:

Jak ktoś używa na zmianę Mac / Win to polecam na Windowsa darmowy program SharpKeys. Fn z Ctrl się tam nie zamieni, ale np. Ctrl i Alt już tak.

Ja sam siedzę tylko na Windowsie, ale i tak pozmieniałem sobie przyciski tak jak na picrel, bo dzięki temu najwygodniej mi sięgać kciukiem lewej dłoni do najczęściej używanych klawiszy (w tej
Pobierz MuszeAleNieChce - @jerekp: @alvaro1989: @Bouquet: @Aqwart2: @WaveCreator: @morsik: 
...
źródło: comment_1612553290SPYIGvtbhXZ4jyhmf4nQFv.jpg