Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@tabee: Prawdopodobnie od ogólnego przemęczenia organizmu, codziennie byłem na nogach od tej 3:30 do 19, z przerwą 25 minut w pracy jedynie. Myśle że po prostu zajazd orgaznimu, 7 jednostek cardio, 6 dni roboczych 8-12h, 7x15k-20k kroków, początkowo 6, później 5 jednostek treningowych, kaloryka na poziomie około 2000, czasami mniej.

No i jak napisałem, myśle że nie jestem stworzony do bycia dociętym na wiór naturalnie, do 16 roku życia byłem po
@In_thrust_we_trust: Na początku 6, później jak było gorzej, wracałem do domu o 19, myłem się i kładłem spać, więc od 20 do 3:30, około 7,5h, jak? Różowa bardzo mi pomagała, widziała w jakim jestem stanie i nie wymagała ode mnie spędzania z Nią czasu w tamtym momencie.
@Lewusx

Tak, wstając siku musiałem tą kroplówkę ciągnąć za sobą na takim jakby wieszaku, mega niewygodne i do tego czasami bolesne jak za mocno za wenflon pociągnąłem


Ja sobie zakręcałem i nosiłem w ręce z tego co pamiętam. Ale to też nie jest wygodne bo trzeba trzymać.
@Tapirro: Powiada się że albo łydkę masz genetycznie, albo nigdy jej nie wypracujesz, ale raczej bym tego nie słuchał, widzę po swoich że rosną, także kwestia trenowania ich we właściwy sposób i traktowania ich poważnie, a nie na #!$%@?.

No i druga sprawa, mając dominujące czwórki, łydka musi naprawdę być #!$%@? żeby to się równoważyło i wyglądało sensownie, u mnie póki co jeszcze daleko. :D