Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@revente: Dlaczego? Redukcja na środkach nie spowodowała już takich objawów i przebiegła bez uszczerbku na zdrowiu. Wiem, wiem może wyjść za parę lat, ale kurde, ja chce żyć, a nie udawać że żyję.
  • Odpowiedz
@Igielny: W sumie nic takiego, trochę różnica charakteru, trochę już rutyna, ja cały czas osoba nastawiona na progress w każdym aspekcie życia, Ona cicha myszka, bardzo rodzinna, nie wierząca w swoje możliwości/siebie. Rozstaliśmy się ja szybko nawiązałem nowy związek, Ona chwilę po mnie i w sumie obojgu Nam teraz układa się zdecydowanie lepiej. Moja obecna partnerka pcha mnie i naciska zdecydowanie mocniej, także trafiłem naprawdę fajnie. W sumie gdyby nie ona
  • Odpowiedz
@pawel_je: Nie byłbym w stanie wypić jej na raz wtedy, a tutaj chodziło o dostarczenie kofeiny jak najszybciej. Teraz postawiłbym na kofeinę w tabletce, ale wtedy bardzo lubiłem smak kawy, do tego z 5 słodzikami było to coś słodkiego od razu po przebudzeniu więc fajna opcja. Dzięki! :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Lewusx: szacun za nogi, sam od dziecka nie ćwicząc mam mega uda, zawsze byłem najlepszy w sprintach. Masz jakichś ludzi z insta, którymi się inspirujesz jeśli chodzi o sylwetkę? Co się #!$%@?ło z dziewczyną, że się rozstaliście? Leczyles jakoś depresję?
  • Odpowiedz
@pawel_je: Wyżej jest odpowiedź na pierwsze pytanie.

Co do depresji, nie leczyłem, ale myślę że mój organizm w momencie skrajnego odtłuszczenia jest bardzo podatny, gdy mam komfort pod względem tego co jem, normalne ilości jedzenia, nie aż tak dużo obowiązków jest git, ale wystarczy że jestem bliski takiej formy scenicznej i jakby całkowicie się zmieniam, zaraz pojawiają się takie rzeczy jak opisywałem, czyli zamknięcie się w sobie, nie odpowiadanie na pytania
  • Odpowiedz