Wpis z mikrobloga

Dzisiejszy obiad:
2 kiełbasy z tarczyńskiego(tak wiem nie jest to czyste jedzenie, ale miałem na nie ochotę)
3 nóżki z kurczaka (przyprawy to Mix do kurczaka, pieprz cayenne, pieprz czarny, oregano)
Niestety zapomniałem o soli, będzie później w jajecznicy xD
Wrzuciłem do brytwanki, piekarnik na 200stopni, po 40minutach obróciłem i zostawiłem na kolejne 20minut
#keto #carnivore #lchf #gotujzwykopem
Kwazdan - Dzisiejszy obiad:
2 kiełbasy z tarczyńskiego(tak wiem nie jest to czyste j...

źródło: comment_1614788481lm60kTvGOL6ZFBdH6wF2H9.jpg

Pobierz
  • 10
@Pasciba: ognisko/grill wiadomo lepiej, ale smak dzięki pieczeniu jest bardziej zbliżony do ogniska niż przy smażeniu(niestety bez posmaku dymu, ale ten posmak powolnego wytapiania tłuszczu jest) :D cebulkę możesz spokojnie do brytwanki dodać jak nie jesteś na #zerocarb napewno będzie smaczniejsze ;) ogólnie zawsze warto robić coś inaczej niż zwykle w kuchni, nawet jak nie wyjdzie będziesz wiedział że Ci nie smakuje
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kwazdan: Dzięki za odpowiedź. Nigdy nie myślałem o zapiekaniu kiełbasy w piekarniku. Zawsze wydawało mi się, że to nie warte czasu, a tutaj na zdjęciu widzę, że zajebiście to wygląda
@Pasciba: i zajebiscie smakuje :D jak Ci przypasuje to możesz też się pobawic temperatura i czasem pieczenia(np przy 160stopniach godzinę, a potem 20minut w 200) zmienni się lekko wypieczenie i smak ( ʖ̯) jak będziesz dodawał cebulkę to chyba też odrobine jakiegoś tłuszczu będzie trzeba(sama kiełbasa się nie spali bo jest tłusta), no i pamiętaj by czasem spróbować z czosnkiem, ostra papryka czy innymi smakami
@Kwazdan: Właśnie przed chwilą zjadłem sobie taką kiełbasę. Może nie jest to kiełba z ogniska, czy grilla, ale ja #!$%@?, jakie to jest zajebiste. Dzięki mireczek za tego posta, bo bez niego bym w życiu na to nie wpadł xD