Wpis z mikrobloga

@sztoosik: za ostatnie zdanie można zgłosić naruszenie. Nie ma obowiązku zdjęcia do cv i nie można odrzucić tylko na jego podstawie.
A co do języka to iks de.

A z drugiej strony to chyba lepiej że ten "pracodawca" tak szybko pokazał swoje kolory i nie zmarnowało się czasu i psychiki na robote dla niego.
  • Odpowiedz
jak firma zamieszcza ogłoszenie po polsku i nie napisze że chce CV po angielsku to wysyłamy po polsku.


@JanuszSraczek: A jak napisze część po polsku, część po angielsku to wtedy co wysłać? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Phatee: mnie przyjęli bez zdjęcia i daty urodzenia w CV (wiek jedynie po datach studiowania mozna wynioskować). Co ciekawe rekrutacja w pełni zdalna (bez wideo) i praca też. Pracuję już 2 tygodnie a nadal nikt nie wie jak wyglądam i ile mam lat (poza HR)
  • Odpowiedz
  • 9
@JanuszSraczek Z resztą cv programisty po polsku brzmi w większości bezsensownie i śmiesznie bo i tak używasz tam wielu zwrotów, których nie ma w języku polskim a spolszczanie tego na siłę to jakaś komedia.
  • Odpowiedz
@JanuszSraczek: Jeżeli potrafi coś więcej niż klepanie kodu jak hindus to nie przejmuje się Kaśką z haeru, która mówi mu żeby przesłał jeszcze wersję po polsku bo ona w angielski nie umie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 7
"nie profesjonalne", "doba czasu", spacje po przecinkach, "Mój", "Mnie"


@satch_ I wisienka: "zbeształeś mój kraj" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak można tak zakompleksionego troglodytę posadzić na takim stanowisku...
  • Odpowiedz