Wpis z mikrobloga

Mirko, pomóż!
Zastanawiamy się wraz z różowym paskiem nad prezentem dla rodziców, który będziemy chcieli wręczyć podczas naszego ślubu. Myśleliśmy nad weekendem na termach, ale z okazji covid niestety wszystko jest pozamykane.
Macie jakieś fajne pomysły, może coś z doświadczenia? Od razu zaznaczam, ze nie chcemy żadnego lasu w szkle ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#wesele #slub #rodzice #prezent #rodzina
  • 7
Nie wiem o jakich termach myśleliście, termy Bania - Białka Tatrzańska, są otwarte dla gości hotelowych, minimum dwa dni trzeba zarezerwować w hotelu.
@zustdodupy: niech to bedzie cos, co zapamietaja na cale zycie. Totalna niespodzianka i zaskoczenie. Takie termy to rzecz ulotna, rownie dobrze sami moga pojechać, nic specjalnego.
Ale jest cos mega, taki totalny odlot w kwestii prezentow dla rodzicow w tematyce slubnej.

Wlasna aranzacja piosenki "cudownych rodzivow mam", tak z zaskoczenia zabierzcie mikrofony i jedziecie z tematem: piruety, tarzanie sie po podlodze i duzo wymachow noga.
I grande finale, Ty idziesz w
Po prostu szczęśliwych siebie? Dzwońcie do nich przynajmniej raz w tygodniu. Ślub jest dla Was.

Pisze oczywiście całkowicie subiektywnie jako ktoś kto nawet nie robił wesela w prawdziwego zdarzenia tylko obiad dla rodziny i wynajął klub dla znajomych.
Mieliśmy ciekawsze wydatki (zakup działki), niż wydawanie dziesiątek tysięcy na 1 noc.

A nasi rodzice najbardziej cieszą się z tego że się nam układa że mogą być przy nas i my jesteśmy przy nich.
@StickyNote: Liczymy na to, ze będziemy szczęśliwi :) po prostu chcemy im podziękować za pomoc w organizowaniu - nawet nie wesela - a przyjęcia w domu dla najbliższej rodziny, za to ze udostępniają nam swój czas, miłość zaangażowanie.
Stad pomysł o termach, żeby sobie odpoczęli :)
@zustdodupy my mieliśmy przez chwilę takie pomysły, też nie powiem że nie. Ale zapytaliśmy się ich wprost co i kiedy. To nas wyśmiali i stwierdzili że mamy na co wydawać. Bardziej się cieszą z tego co wyżej wymieniłem.

To też nie tak że brak cashu, czy coś po prostu samym absurdem dla wszystkich było wydawanie nie wiadomo ile pieniędzy na ślub.