Wpis z mikrobloga

@Dave987654321: to ja nie wiem na jaką logikę ty się powołujesz, bo ja się powołuje na taką w myśl której fpsy, albo orgia światełek nie są czynnikiem decydującym, czy dana gra jest dobra, a czynnikiem decydującym może być jedynie w przypadku olbrzymich niedociągnięć technicznych
@Policjant997: 1080@60, ale 1440@60 lepsze. Ja myślę, że większość konsolowców sama robi sobie krzywdę grając na wielkich telewizorach, bo o ile na 27 calowym monitorze 1440p jest ostre jak żyletka, a i 1080p wygląda spoko tak na 65 calowym tv jest mydełko, a nie oszukujmy się nowe konsole są dużo mocniejsze od poprzednich, ale to wciąż odpowiednik średniopółkowego (wiem, że głupio to brzmi przy teraźniejszych cenach) pctowego rxa 6700xt który przez
@Policjant997: Potrzeba 60 fps to #!$%@? więc rozdzielczość. Choć to też zależy od wielkości ekranu czy rozdzielczość na poziomie 4k jest niezbędna. Więc koniec końców dobra grafika i AA
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Policjant997: Zależy od gry ale nie fpsy 4k 30fps RTX ustawienia ultra i chodzę oglądam widoki podziwiam i powoli dłubie fabułę do przodu.
60 klatek plus to fpsy lub granie dla wyników czy online.

Najlepsze by było 4k 144 FPS RtX On :D
@Ralphs: Miałem podobnie z tym co mówili lub pisali że 60fps i więcej to nie ma różnicy... albo że przy 30fps jest przyjemne granie.
W Skyrim LE grałem na starym laptopie gdzie miałem 24-32fps przy średnich ustawieniach.
Potem kupiłem PC na którym w Skyrim SE mam ciągłe 60fps na ultra + mody graficzne i nie wyobrażam sobie ustawić limit 30 klatek.

@Policjant997: Zdecydowanie 60fps/1080p.
Na PC mam zawsze włączoną V-Sync,