Wpis z mikrobloga

To się sprawdza 4 dni z rzędu, niesamowite. #amc #gme #gielda
Na wykresie AMC. Zauważyłem, że jak poprowadzi kreskę od maksimum poprzedniego dnia, do minima około godziny 18:00 naszego czasu, to ta kreska jest dużym wsparciem dla wykresu że nie da się jej przekroczyć.

Jako dowód, tutaj przygotowywałem się do sprawdzenia, czy faktycznie ta kreska będzie olbrzymią linią wsparcia. I się sprawdziło. Dokładnie cena spadła na ułamek sekundy do tej kreski, i to 2 razy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
rukh - To się sprawdza 4 dni z rzędu, niesamowite. #amc #gme #gielda
Na wykresie AMC...

źródło: comment_1621366200xV4t3lQPEwdmSGubjvHIHb.jpg

Pobierz
  • 17
@Rabusek: i to jeszcze nie koniec, widzę. Ostatni wierzchołek u góry jest na równej linii razem z poprzednim wierzchołkiem, i maksimum z dnia poprzedniego.
Czyli można wyznaczyć, na jakiej wysokości mógłby nastąpić kolejny szczyt.

Tzn. pewnie doświadczeni gracze wiedzą, że takie linie służyć mogą jako opór i wsparcie.
@bajdo: @Gepardzik: Zdołałem sprzedać za $12.77, co przygotowałem godzinę temu cenę do sprzedaży.

Muszę poszukać info w Internecie, co się dzieje kiedy wykresy otwierają daleko poniżej zamknięcia z poprzedniego dnia, a za dnia tworzą, nie wiem, miskę?

Czerwona kreska zwiastuje, że ewentualnie cena może spaść do $11.65? Nie wiem, cena się może zmieniać w czasie.

A tworzący się klin jednak zwiastuje wzrosty, nie wiem.
rukh - @bajdo: @Gepardzik: Zdołałem sprzedać za $12.77, co przygotowałem godzinę temu...

źródło: comment_1621443418j9T7ju6Dd9M7FiQOxQFJbX.jpg

Pobierz
@Gepardzik @Paterr_S @j3th @Gambardella @MrEmigrant @suckmyduck @Randomovy @bananoweciasto @goferoo @tomasz-kotel
@Nephesh @tobigos @SpawaczPolimeru @OO___oo___OO @octave25 @XaVeN_PL @Mufasaaa @gloom @Take_shrooms
Możliwy top $12.86 po wyjściu z klinu, zgaduję. Chyba że nie zauważyłem pewnych kresek.

Chociaż teraz, więcej kresek mam, $12.78
Czemu taka kreska? Nie wiem, troszkę wolumen podpowiedział - wybierz ten wierzchołek, nie ten.
rukh - @Gepardzik @PaterrS @j3th @Gambardella @MrEmigrant @suckmyduck @Randomovy @ban...

źródło: comment_1621443676p2at65jJpDq53I7KBRKDPs.jpg

Pobierz