Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 491
W moim korpo, panie z HR co tydzień wysyłają newsletter z aktualnymi bzdurami, żeby i one miały jakieś zajęcie. Było już o kobietach w biznesie, pay gap, black history month, a wczoraj przyszło pride month. Tym razem nie wytrzymałem i wysłałem odpowiedź z zapytaniem, czy będziemy też święcić white pride month ( ͡ ͜ʖ ͡) Będzie się działo.

#korposwiat #uk
  • 73
  • 711
@dolOfWK6KN Mam wrażenie, że ludzie piszący takie posty są albo kompletnymi idiotami, albo dziećmi, które piszą baity w przerwach między lekcjami. Dorosły i normalnie myślący człowiek by się najpierw zastanowił, po cholerę robić takie rzeczy. A jeśli to tak na poważnie, no to mam nadzieję, że Cię tam wezmą w obroty i ustawią do pionu - najwyżej będzie płacz na tagu, że niedobry brytol wywalił prawilnego ziomeczka z roboty na zbity pysk
@dolOfWK6KN: Ja to mam chyba szczęście. Pracuję w "mini korpo" (150 osób), dwie babki z HRu obsługują całą firmę. Jedyne co przychodzi na maila (a częściej na teamsy) to informacje o tym kto nowy zaczął pracę i jakie są fajne nowe kursy na LinkedIn do zrobienia.

BTW: W teamie mam prawie połowę kobiet i trochę dla beki zapytałem się ich co myślą o tym, że daje się kobietom punkty w rekrutacji
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@dolOfWK6KN Mam wrażenie, że ludzie piszący takie posty są albo kompletnymi idiotami, albo dziećmi, które piszą baity w przerwach między lekcjami. Dorosły i normalnie myślący człowiek by się najpierw zastanowił, po cholerę robić takie rzeczy. A jeśli to tak na poważnie, no to mam nadzieję, że Cię tam wezmą w obroty i ustawią do pionu - najwyżej będzie płacz na tagu, że niedobry brytol wywalił prawilnego ziomeczka z roboty na zbity pysk
via Wykop Mobilny (Android)
  • 151
Mam wrażenie, że ludzie piszący takie posty są albo kompletnymi idiotami, albo dziećmi, które piszą baity w przerwach między lekcjami


@nbdpol: Albo mają 3 tygodnie do rozpoczęcia pracy w nowej firmie i jest im obojętne. Poza tym, to zwykłe pytanie zgodne z poprzednimi akcjami HR.

no to mam nadzieję, że Cię tam wezmą w obroty i ustawią do pionu


Bo zadałem pytanie? Black pride spoko, gay pride spoko, white pride już