Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#ciaza #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #dieta
Najlepsza dieta jaka mnie spotkała to ciąża mojej żony.
Jest w 6 miesiącu ciąży, przeszkadzają jej praktycznie wszystkie zapachy świata - plus jest tak obolała, że "24/7" leży na łóżku.
w 6 miesięcy z 97kg schudłem do 82 kg - czyli 15 kg spadło.
Mój dzień wygląda tak:
- 12h pracy jako operator CNC
- śniadanie OWSIANKA lub Ser biały z pomidorami, ogórkiem
- obiad: warzywa gotowane na parze: marchewka, brokuł (bo kalafior śmierdzi), szparagi do tego ser biały
- kolacja kanapki z serem żółtym, sałatą, pomidorem.

Chodzę w ciul głodny ale nawet nie mam czasu o tym myśleć bo po 12h pracy:
- muszę zrobić zakupy
- posprzątać mieszkanie
- ugotować Jej i sobie obiad
- jak wrócę do domu to potem co 2 godziniki robić drobny posiłek typu: makaron z serem, makaron z jabłkami, twaróg z warzywami, pierogi z serem, pierogi z owocami, sałatka - żeby nie chodziła głodna.
- no i do tego jeszcze po pracy jechać na budowę coś porobić przy domu - aktualnie kładę płytki.

Moja ŻONA jest tak zmęczona ciążą że niema siły wybrać w internecie płytek jakie by chciała mieć w kuchni.

HASZTAG Piekłokobiet

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60bf4965f770ef000bed5544
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 16
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania:
gratuluję schudnięcia. To, że masz teraz pełne ręce roboty nie oznacza przecież, że jest źle.
Pogadaj z żoną, powiedz czego od niej oczekujesz, wysłuchaj jej, dojdzcie do kompromisu. Mam nadzieję, że żona na ciebie zasługuje. Jeszcze tylko 19 lat i dziecko albo pójdzie na studia, albo samo się wyprowadzi :)
@AnonimoweMirkoWyznania: Gratuluję schudnięcia. Ale te pieprzenie Twojej żony że ciągle zmeczona przez ciąże, ojejku. Ciąża to nie choroba. A ona nie robi nic i ciągle leży. Widać, że Cb wykorzystuje. Przestań. Kiedyś kobiety całą ciąże chodziły do pracy i urodziły. A teraz to co się dzieje to masakra. Wielce księżniczki bo w "ciąży" xD
BiałkowaLoszka: @ksiak:
Z mieszkania do pracy mam 5km.
Z mieszkania do budowanego domu mam 6km.
Jak niema korków to jestem w pracy albo pod nowo budowanym domem jedną "piosenkę"
Kładę się spać około godziny 24-01.
Wstaje z budzikiem o 6 o 7 rozpoczynam pracę.

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Życie jest kolorowe.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
@Ziomal4321: Każdy ciąże przechodzi inaczej. Ja przez pierwsze miesiące czułam się super, a w 2 trymestrze zaczęły się osłabnięcia, ledwo wchodziłam po schodach. W taki dzień jak dzisiaj wracając ze spaceru musiałam usiąść co 10 minut by nie zemdleć. W domu jest okej, bo takie rzeczy jak obiad, sprzątanie, zakupy to norma, ale rozumiem ze babki niektóre nie dają rady. Co innego wycieranie sobie mordy ciążą
WalecznyDrań: Człowieku czy ty się tylko żywisz serem? Masakra
Zamów sobie pudełka może ale jak żona leży to niech się douczy o dietetyce bo zaglodzicie dzieciaka a i ona powinna teraz jeść pełnowartościowa dietę a nie dwa kawałki brokuła z serem...
Jedzenie nabiału w takiej ilości to duże ryzyko anemii

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua