Wpis z mikrobloga

Piekarnia Grzybki dołącza do sieciowych piekarni z niskowęglowodanowym chlebem w ofercie.
Bliźniaczo podobny do ProBody, nieco inny skład, trochę mniej kcal i niższy indeks glikemiczny. Cena porównywalna (7.95/300g ProBody u Putki i 8 za 330g w Grzybkach).
Mi bardziej odpowiada ten kształt (bochenki są niższe i dłuższe) no i niższy IG.
W komentarzu składy i makroski

#keto #mikrokoksy #dieta #silownia
c.....i - Piekarnia Grzybki dołącza do sieciowych piekarni z niskowęglowodanowym chle...

źródło: comment_16239086721EQOeT0GaHcay1Pliz6J5V.jpg

Pobierz
  • 17
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@chixi: jem go od dłuższego czasu. Bardziej mi smakuje. Putka czasami mi pleśniała po 3 dniach. Tego zapobiegawczo trzymam w lodówce, jak wrzucam do tostera to pachnie popcornem :)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@chixi: jem go od dłuższego czasu. Bardziej mi smakuje. Putka czasami mi pleśniała po 3 dniach. Tego zapobiegawczo trzymam w lodówce, jak wrzucam do tostera to pachnie popcornem :)

@wonsz_zabujca:

To się nazywa reakcja Maillarda, będzie działać na wielu pieczywach, nie tylko na ketofriendly ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A jak lubisz zapach popcornu, to ogarnij sobie zielsko zwane Pandan Amarylkolistny. Chwast we wschodniej azji, u nas