Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#patologiazewsi #zalesie #bieganie #zwierzaczki #psy #bekazpodludzi
Ktoś mi może powiedzieć czy mogę ponieść jakieś konsekwencję swoich czynów.
Codziennie o 7 rano biegam.
Zawsze ta sama stała trasa.
Od pewnego czasu, na jednej posesji pojawił się pies, wieczne otwarta bramka.
Pies zawsze ujada, goni, złapie za nogę - no ale to nie jakiś predator, wielkości jakoś przed kolana, jak ugryzie to tak, że skóry nie przegryzie jakieś tam drobne ślady są.

Ostatnio biegłem i miałem mega #!$%@? dzień, pies jak zwykle ujadał, więc wywaliłem mu takiego kopa na pysk, że wyskoczył chyba na metr do góry.

Na spotted mojej miejscowości pojawia się w ten sam dzień wpis właściciela, że szuka "brutala", któremu się nudziło i złamał szczękę jemu biednemu pieskowi.

Jak by policja doszła do moich namiarów, mogę mieć problemy czy mogę się tłumaczyć, że się broniłem bo pies wolno biegał po drodze i zaczął mnie gryźć po nogach ?
Ciekawi mnie czy jutro właściciel będzie stał rano o po 7 na posesji, bo jakiś sąsiad mu powie, że to ten co tu biega.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60df8369d55354000ab6d5a3
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 52
  • Odpowiedz
@ttbt: Mógł zmienić trasę albo po prostu porozmawiać z właścicielami. Jakby to nie pomogło to wezwać policję. Dało się to zrobić, ale jednak zrobienie krzywdy psu było łatwiejsze.
  • Odpowiedz
@Neko-chan51: normalny jest, bronił się.

Anonimowy, jedyny Twój błąd, to że kundla nie nagrałeś.

#!$%@?ć prądem pieseczka i paniusie ... znam dokładnie ten problem, mam małe dzieci, które spokojnie koło komina nie mogą pojeździć na rowerze
  • Odpowiedz
@Neko-chan51: ty jestes #!$%@? ;) jak wyskoczy na ciebie zwierze albo czlowiek to najpierw poczekasz az cie #!$%@? a potem bedziesz rozmawiac albo dzwonic na policje :D #!$%@?
  • Odpowiedz
@Neko-chan51: Nie, to Ty jesteś #!$%@?ęty. Jak pies lata luzem to ma prawo się bronić. Takie są konsekwencje bycia debilem i pozostawianie psa bez należytej ochrony.
  • Odpowiedz
@Neko-chan51: ale najpierw to piec chciał zrobić krzywdę jemu. Co Ci przeszkadza złamana szczeka u psa jak dziś #!$%@? zarżnięta świnie albo krowę która całe życie była w niewoli? Szczeka psa to mały pikus przy tym
  • Odpowiedz