Wpis z mikrobloga

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

#p0lka #bekazrozowychpaskow #przegryw #heheszki #bekazlewactwa
amantadeusz - xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD...

źródło: comment_1626114729AfSN1D7awBNU6kNuZkKM7h.jpg

Pobierz
  • 82
@amantadeusz: tyś gościu widział prawdziwą zagranicę jak świnia niebo xd Norweżki czy Holenderki dosłownie traktują mężczyzn jak dodatki do penisa. Taka pani z Norwegi idzie w weekend na imprezę po to, by wyrwać partnera do seksu, a może nawet kilku. Mieszkałem w Amsterdamie i polska jest krajem purytanów. Wszystkie te opowieści o postrzeganiu polek jak worki na sperme to bajki, wymysły przegrywów. Nie bez powodów Holendrzy tak chętnie biorą polki na
@Pierorzek: jest różnica między ruchaniem się, a wyłapywaniem największych społecznych przegrywów jak Maja.

Spędziłem trochę czasu w UK, we Francji i w Niemczech. Zawsze schemat był ten sam: kiedy widzisz na ulicy białą kobietę z kolorowym facetem to jest ona albo bardzo gruba/stara, albo jest imigrantką z Polski. Na ulicach Warszawy potrafiłem spotkać więcej takich kolorowych par niż np w Berlinie. Hindusa/Pakistańczyka ze rdzenną Europejką to chyba nigdzie poza Polską nie
@Pierorzek: Podobny motyw był w Hiszpanii. Tam na południu kręciła się mara Arabów, codziennie kursował wielki statek z robotnikami z Maroko. Ale żadna Hiszpanka nie chodziła z Arabem po ulicy. Raz natomiast spotkałem tam przypadkiem nasza buraczaną jowitkę idącą za rękę z takim facetem ()
@jogurcik666: pełna zgoda, to głównie efekt ogromnych kompleksów, typowy dla prostych dziewczyn przyjeżdżających do dużych miast z biednej prowincji. Dlatego takie kobiety należy już na starcie należy skreślać, takie po 'egzotycznej przygodzie' z kierowcą ubera. Taki człowiek nic sobą nie reprezentował, nie był ani ładny, ani inteligetny, ani wykształcony czy nawet zamożny. Po prostu jej ogromne kompleksy zmusiły ją do wypięcia się przed nim.

Nie widzę tu wielkiej różnicy między taką
@tinder_project: No ale kogo obchodzi Polska? Może tutaj i by sobie kogoś znalazł, bo dla p0lek wystarczy być tylko ciemniejszy i tyle, a to jaką ma twarz nie ma większego znaczenia. W cywilizowanych krajach bycie Pakistańczykiem/Hindusem jest niemalże równoznaczne ze ślubami dziewictwa xd