Wpis z mikrobloga

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

#p0lka #bekazrozowychpaskow #przegryw #heheszki #bekazlewactwa
amantadeusz - xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD...

źródło: comment_1626114729AfSN1D7awBNU6kNuZkKM7h.jpg

Pobierz
  • 82
@YoungZibixD: No mnie nieironicznie zastanawia gdzie te wiejskie karyny poznają takich gości. U mnie w Warszawie oni mieszkają tylko w jakichś najgorszych slamsach, które normalny człowiek omija szerokim łukiem. Zamawiają ubera i 'klękają', kiedy brakuje im kilku zł do kebaba?
Bardziej bawi mnie to, że jej 'feminizm' to były po prostu bardzo słabo przykryte, prymitywne fantazje o gwałcie, poniżeniu, byciu ofiarą przemocy i tak dalej.


@amantadeusz: Bo wrzuciła zdjęcie z gościem o ciemnej karnacji? Daily reminder, że incele czy inni idioci patrzą na wszystko na świecie przez pryzmat seksu dx.
Zgadzam się, Maja Staśko nauczyła mnie że sutki kobiet powinny nie budzić szoku jak sutki mężczyzn, a cycki mogą być widoczne bez stanika, więc zgodzimy się że pocałunek to poważniejsze naruszenie seksualności.


@knur3000: Masz w tym obrazku z prawej jasno wytłumaczone, że "tworzenie przymusu 'zgody' na złapanie za biust, bo inaczej kobieta nie będzie miała poczucia humoru, dystansu albo będzie niszczyła atmosferę - to molestowanie".

A na obrazku po lewej masz