Wpis z mikrobloga

Dzisiaj trochę ryków i wszystko poszło gładko :)

Rack pull 17cm 320kg x 1, z nową techniką, czyli bardzo szerokim chwytem i rozstawem nóg. W tym ustawieniu pierwszy raz czuje że mogę wepchnąć biodro przy lockoucie i to z ogromną siłą, co powoduje że lockout wydaje się bardzo łatwy. No ciekawi mnie wynik za jakiś czas, jak już przyzwyczaję się do tej techniki.

Mogłem dołożyć i zrobić jeszcze jedną cięższą serię, ale to że mogłem nie znaczyło że powinienem, dlatego zakończyłem na tych 320kg.

Potem zdjąłem część ciężarków i zrobiłem kilka back off setów, żeby nabić trochę objętości przy tym nowym ustawieniu.
Cały poniższej rozpisany trening poszedł mi bardzo sprawnie, bo zakończyłem go w ~50minut. Wyszły mi 24 tony objętości całkowitej z uwzględnieniem rozgrzewki.

Wszystko idzie zgodnie z nowym planem, na spokojnie nabieram rozpędu.

Ktoś pytał mnie jaką mam dietę, mam specjalną dietę na agresję według zaleceń Simmonsa :) Czyli za wiele czystego jedzenia to nie ma, ale mam zdrowe flaki więc mogę jeść co chce i w ilościach jakich chce ( ͡ ͜ʖ ͡)

Cały trening
Rack pull 17cm - 320kg x 1
Rack pull 17cm - 3x5 220kg
Wide grip Shrugs - 2x15 220kg
Reverse hypers 4x10
Lat pulldown 3x8
Band AB + static hold - 3x10

#strongaf #silownia #mirkokoksy #mikrokoksy
  • 13
@DopeLifter: No wróciła woda i nabicie więc kilka kilogramów wpadło, ale nadal brakuje :)

A co do diety, to Simmons na jednym z nagrań mówił że jego zdaniem w trójboju czysta miska zabija agresje treningową, i że zauważył to wielokrotnie, a najsilniejsi ludzie jakich widział żarli najwięcej syfu.
Ale sam mówi też że poleca znaleźć dietetyka :)
Cały poniższej rozpisany trening poszedł mi bardzo sprawnie, bo zakończyłem go w ~50minut. Wyszły mi 24 tony objętości całkowitej z uwzględnieniem rozgrzewki.


@IntruderXXL: Skąd tu wyszły 24 tony? Nie licząc rozgrzewki i tych mniejszych ćwiczeń w których nie podałeś ciężaru to mi wyszło ok. 10 ton. W tych mniejszych ćwiczeniach i w rozgrzewce zrobiłeś pozostałe 14 ton?