Wpis z mikrobloga

Jestem już po pierwszej wizycie u psychiatry na NFZ poszłem bez żadnego skierowania Bardzo miła pani na początku się bałem ale jakoś się otworzyłem na nią i jej powiedziałem o problemach nerwica hipohondria itp. powiedziałem jej również że nie mam chęci do życia przez to że prawka zdać nie mogę bo bez prawka to ja do pracy nigdzie nie pójdę na busach chce jeździć Na początek pół godziny rozmowy było okej narazie nic mi nie przepisała następna wizyta za 2 tygodnie i zobaczymy co będzie powiedziałem jej też że bardzo się stresuje na egzaminie i że ani razu z placu nie wyjechałem wstydziłem się powiedzieć ale ona powiedziała że nie mam czego się wstydzić że w końcu zdam i za 2 tygodnie prawdopodobnie pierwsze leki cieszę się że w końcu mogłem się wyżalić dosłownie Mam nadzieję że już będzie tylko lepiej ()ʕʔ() #przegryw #depresja ##!$%@? #nerwica #terapia #psychologia #psychoterapia
M.....2 - Jestem już po pierwszej wizycie u psychiatry na NFZ poszłem bez żadnego ski...

źródło: comment_1627391122Qfx0lV6PuLxzSb5uNfMsKV.jpg

Pobierz
  • 15
@Mietek_02 stary stres na egzaminie to ma każdy i to jest przecież normalne. Ja pamietam jak zdawalem to sie głupio zastanawialem czy na skrzyżowaniu kierunek włączyć xdxdxd. Kazdy sie stresuje sa osobniki co ida na wyjebce ale to są jednostki. Ja bym był zdziwiony jakbyś nic nie odczywal. To jest natuealna reakcja organizmu.
@Mietek_02 ale zdałeś tą teorię nie ważne czy za 1 czy za 11, 50% egzaminu za Toba, praktykę też zdasz, wykup sobie pare godzin jazd przed egzaminem i próbuj do upadłego, sama zdałam dopiero za 7 razem, grunt by się nie poddawać, powodzenia Mireczku ;) szacun za odwagę pójścia do psychiatry, ja się chyba nigdy nie przełamanie..