Wpis z mikrobloga

Mireczki dzisiaj zamontowano mi klimatyzację i NIGDY i NIC jeszcze tak nie podniosło mi komfortu życia w mieszkaniu jak te wiszące na ścianie, prawie niewidoczne, gówienko. Serio. Ja pochodzę z dość skromnego domu (żeby nie powiedzieć biednego) i dla mnie to jest trochę abstrakcja, że można normalnie funkcjonować w mieszkaniu, kiedy za oknem jest ponad 30 stopni (druga fota w komentarzu). Polecam, serio, jakieś automatyczne odkurzacze, zmywarka, suszarka do prania, duży telewizor - olejcie to i kupujcie klimatyzatory. Jest po godzinie 20.00 i zamiast siedzieć ze spoconym rowkiem i brać dziesiąty prysznic, ja sobie chilluje z pieskiem na kanapie i patrzę na kolejny odcinek serialu, popijając kawkę (z której rezygnowałem przy upałach bo było jeszcze goręcej).
#klimatyzacja #chwalesie #bogactwo #polskiedomy
M.....H - Mireczki dzisiaj zamontowano mi klimatyzację i NIGDY i NIC jeszcze tak nie ...

źródło: comment_1627495806x4BLgPdeDs8hGZ07QOPDO7.jpg

Pobierz
  • 154
via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
@ArniHell: @Polinik: @dadas123456789: @j557: Centrum Łodzi here. Za bardzo polecaną jednostkę (Rotenso Ukura 3.5kWh) zapłaciłem wraz z montażem bodaj 2400 w zeszłym roku.
Mieszkanie w bloku, wystarczyło przebić się przez ścianę, jednostka leży na balkonie. Skropliny odprowadzam do wiadra i wylewam raz dziennie, jak klima chodzi 4-5h.

Myślałem, że to jest w #!$%@? droga impreza dla milionerów, ale się okazujd, że jednak nie. Polecam klimę w domu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mu_H: założyłem 3 lata temu. Mega dobra decyzja. Tylko jeden problem, bookazało się, że wibracje przenoszą się na ściany i hałas na pół bloku... Twierdzą, że nic się nie da zrobić, że takie ściany.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Mu_H: spoko, chwali się, ale potem nie narzekaj, że za oknem ponad 30 stopni, #!$%@? burzami i zalewa miasta. Kumasz, że twój komfort cieplny, to jest tak naprawdę zmniejszanie komfortu cieplnego wszystkich na zewnątrz? Do zestawu dołącz sobie oczyszczacz powietrza, który żeby działał będzie generował co2 żeby potem go wyczyścić. Rozumiem instalowanie klimy w miejscach pracy, gdzie w jednym pomieszczeniu przebywa sporo osób, ale #!$%@? instalowanie klimy na chacie żeby w
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@blunch: Mam 30km do Łodzi więc ceny powinienem mieć podobne. U mnie balkon odpada bo mam rzygownik i do tego mieszkam na parterze. Fajna sprawa muszę o tym pomyśleć. Dzięki
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jalop: są, płaskie, ale nic nie dają. Kupiłem cylindryczne, ale żeby je założyć muszę wynająć zwyżkę (2 piętro) i zrobić to sam. Firma od klimy odmówiła. Ja z kolei trochę się boję takich prac na wysokości.
@Mu_H pochwalcie sie rachunkami za prad albo ile dziennie kw taka przyjrmnosc kosztuje, bo w poprzednim roku nie bylo takich upalow a sasiady zaplacily fobre kilka tysiecy wiecej za prad i to male mieszkanie.