Wpis z mikrobloga

Wczoraj wrzuciłem wpis z porównaniem ilości wież widokowych w Polsce, Czechach i na Słowacji. Miało to na celu pokazać ile jest wież w naszych krajach (na południu turystyka wieżowa jest popularna) i może pomóc komuś zaplanować wycieczki po wieżach, ja na przykład kilka wycieczek zaplanowałem. Nawet w gorące trafiłem...
Ale wśród zalewu merytorycznych komentarzy nt. wież widokowych w Polsce znalazły się też dziesiątki takich:
- pOlska przegrywa nawet w wieżach
- w Bolzdze nie ma nic do oglądania

Ludzie, ja rozumiem, że nasz kraj ma mankamenty, że rząd jest do dupy, że inflacja i gospodarka kuleją, ale naprawdę wciskanie wszędzie narzekań na nasz kraj, to już jest absurd.
Jak wam się tu tak nie podoba, to macie emigracje - możecie jechać zbierać szparagi czy sprzątać na mitycznym zachodzie za tysiące euro. Nikt was tu na siłę nie trzyma!

#zalesie #oswiadczenie #polska #polskajestpiekna #oswiadczeniezdupy
Pobierz
źródło: comment_16275579050QdkKQc797UwNPvke0JYDY.jpg
  • 11
@SebaD86: To sie jakoś nazywa, chyba ojkofobia, ileż to razy czytałem że już nawet w afryce mają lepiej niż w Polsce.
Hitem dla mnie był wpis gdzie typ mówił że jakby mógł urodzić się jeszcze raz w losowy wybranym kraju to zrobiłby to bez wahania bo ma już dość Polski xd Ciekawe czy wie że żyje w tych 20% najbogatszych społeczeństw świata, nie mówiąc o dość pobłażliwej kulturze i wbrew pozorom
Moja ulubiona


@efceka:

- Szwagier, mamy z miasta trochę środków na turystykę, to zbuduj nam może jakąś wieżę widokową, czy cóś.
- Ale ja mam lęk wysokości.
- #!$%@? tam, coś wymyślisz. A i 30% jak zwykle dla mnie.
ileż to razy czytałem że już nawet w afryce mają lepiej niż w Polsce


@komakow: Daj linki jak rzucasz takimi tekstami, bo równie dobrze mogę powiedzieć, że ileż to się naczytałem, że według prawaków, Białoruś jest najlepszym krajem do życia w Europie, bo nie ma lewactwa i rządzi silna władza, a nie jakieś cioty

PS. Kubeł zimnej wody raz na jakiś czas w celu uświadomienia, że Polska wcale nie jest najlepszym
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SebaD86: popieram, niech #!$%@?ą, mordy wielkie do narzekania ale niech robią inni. Ja będę z zuberkiem leżał i czekał jak zrobią inni.
Daj linki jak rzucasz takimi tekstami, bo równie dobrze mogę powiedzieć, że ileż to się naczytałem, że według prawaków, Białoruś jest najlepszym krajem do życia w Europie, bo nie ma lewactwa i rządzi silna władza, a nie jakieś cioty


@niochland: Mordo, keep calm, mówie o swoich doświadczeniach, nie robie screenów każdego durnego wpisu.

PS. Kubeł zimnej wody raz na jakiś czas w celu uświadomienia, że Polska wcale nie jest najlepszym krajem