Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@idqp: @dangelorussel: Brintellix chyba działa jako tako, bo nie wpadłem znowu w taki dołek, w jakim byłem. Ale brakuje mi trochę motywacji do działania. Sen się poprawił, ale biorę też Ketilept na sen, więc to bardziej skomplikowane. Właśnie ze względu na brak motywacji dostałem bupropion, na razie mam zobaczyć, czy w ogóle na mnie działa, a później z lekarzem będziemy myśleć co dalej. Generalnie przerobiłem już SSRI I SNRI i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dangelorussel: a co do fobii społecznej... Po Velaxinie było jakby lepiej, niż po tym zestawie, który mam teraz, ale znowu tragedii nie ma. Generalnie to teraz bardziej mam #!$%@? na wszystko, po Velaxinie miałem większą motywację i chęć do jakichś przypadkowych rozmów itd
@renkaboga: True, tez zauważyłem na wenlafaksynie, ze byłem bardziej towarzyski, ale miałem za to zmienny nastrój, kilka dni było fajnie, miałem na wszystko w/e, niczym się nie przejmowałem, a kolejne dni przygnębienie. Jak ze skutkami ubocznymi na początku brintellixu? Kłopoty ze snem zaczęły się już na samym brintellixie, czy dopiero po dodaniu bupropionu?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dangelorussel: kłopoty ze snem to ja mam od lat, więc z lekami to nie ma nic wspólnego. A przy Brintellixie jedyne co zauważyłem, to lekkie nudności, kiedy biorę na pusty żołądek. Pomijając to jest ok.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@idqp: mi benzo psychiatra nie przepisze, bo się przyznałem, że miałem problem z uzależnieniami. W sumie to dobrze, bo znając siebie, to tego też bym nadużywał.