Wpis z mikrobloga

Jestem przerażony reakcją niektórych osobników podobno homo sapiens na wypadek z udziałem tej dziewiętnastolatki.
#!$%@?ąc od tego czy to patola czy nie, to umyślne rozjechanie kogokolwiek jest masakryczne a pozytywne reakcje jeszcze gorsze, bo są pisane na chłodno. A jeszcze podobno ta dziewczyna próbowała uspokajać całą sytuację. Masakra.
No ale ok, załóżmy, że w tej sytuacji ktoś Wam bliski (normalny człowiek, nie patola) jest atakowany, zostaje zepchnięty i znajduje się na miejscu tej dziewczyny: też byście wręczali medale kierowcy?
Banda idiotów.

#katowice #wypadek
  • 126
  • Odpowiedz
@krucafiks: jak ma być szkoda kogoś kto zrobił wszystko co tylko mógł aby zmaksymalizować szanse na taką sytuacje
wejść przed autobus po tym jak kogoś potrącił? xD
a nie zapominajmy, że ustawiła się tyłem żeby czasami nie widzieć co się dzieje xD
  • Odpowiedz
@CichySzelestOka:

4. i 5. to jest zupełnie inna sytuacja i nie widziałem, żeby ktoś z przejechanych w ogóle był zainteresowany tym autobusem. :)

@krucafiks: na tym mozna skonczyc twoje #!$%@?.
Bylo widac ze ktos probuje wbic sie do srodka autobusu, facet mogl spanikowac i po prostu ruszyc i faktycznie jej nie zauwazyc (bo np patrzyl jak wywazaja mu drzwi).
Zle ze zginela bo w sumie chyba z calej tej durnej
  • Odpowiedz
I jakiś typ mi pisze, że jak ktoś mnie zaatakuje na ulicy i się będę bronil, to jestem patusem, bo normalnych ludzi nikt nie atakuje xd


@Lomana_LuaLua: aż mi się przypomniał mirek do którego z dupy jakiś koleś zaczął strzelać XDD
  • Odpowiedz
@kamaron100 ale jak op robi fikołek o bliskiej osobie SPYCHANEJ na ulice przez patologię to już wszystko jest ok.. napisałem ze pobawie sie w niego..

Co do 3 to większość nie wychwala kierowcy, tylko trole, reszta gani patusów, chyba nie rozumiesz komentarzu
  • Odpowiedz
normalny człowiek nie znajdzie się w takiej sytuacji, więc te wszystkie rozważania można sobie w dupę włożyć.


@fegwegw: pewnie, bo sam nigdy niczego glupiego po pijaku nie zrobiles
  • Odpowiedz
@CichySzelestOka: bo porównujesz zupełnie inne sytuacje robiąc fikołek, więc pobawiłeś się w "króla ripost" ale nie wyszło. ja podstawiłem inną osobę w tą samą sytuację, Ty wymyślasz historie z dupy.

@loczyn: gość przy pierwszym hamowaniu wjechał w dziewczynę, ewidentnie mu pokazują, żeby się zatrzymał a Wy #!$%@? coś o jakimś włamaniu do busa. Masakra. Wszystko byle by poprzeć tezę, że Wasza radość z czyjejś krzywdy jest usprawiedliwiona. Hatfu!
  • Odpowiedz
@krucafiks: Fakty są takie - zginęła chyba najmniej winna tam osoba, druga sprawa - adrenalina i zamroczenie w sytuacji dużych emocji może sprawiać cuda. Nie wiemy czy było zagrożenie życia, bo tego nie widać.
Więc albo kierowca psychol, albo jednak policzył, że woli kogoś zabić i odsiedzieć 25 lat niż zdechnąć tam jak pies, bo jakiś patus się na niego wkurzył.
  • Odpowiedz
@krucafiks: tacy edgy chca byc. #!$%@? filmik, ciagnal ja jak worek kartofli tak dlugo a te debile go bronia. Jak kierowca taki strachliwy to na #!$%@? podjeżdża na centymetr do nich? Gral w glupie gry wygral glupie nagrody. I na takie zachowanie nie ma wytłumaczenia.
  • Odpowiedz
@Kantar: no tak, wyrok śmierci za bójkę na ulicy i złe decyzje w życiu lub rodziców (patologia). Jebnijcie się wszyscy w łeb. Wielu "normalnych" ludzi piję, cpa i czasem musi się bić. Nikt nie zasługuje na śmierć. Kierowca autobusu po to jest zawodowym kierowcą aby mógł sprawniej, niż zwykły kierowca przewidywać takie sytuacje. Widocznie nie wytrzymał presji, zrobił to z premedytacją lub w afekcie. Tak czy inaczej ja zabił.
  • Odpowiedz
@krucafiks: Co się dziwisz, to jest portal przegrywów, oni nigdy nie znajdą się w sytuacji jak np. powrót z imprezy o 6 rano po alkoholu, dla nich to jest abstrakcja, patologia. Oni nie rozumieją że ktoś cię może na ulicy zaczepić bez powodu. Do tego dodaj ich kosmiczny ból dupy o kobiety które na nich nie chcą nawet patrzeć i masz efekt, pochwalanie zabójstwa niewinnej osoby.
  • Odpowiedz
@krucafiks:
Trochę nie rozumiem dlaczego próbujesz znaleźć analogie do sytuacji w momencie kiedy komentujący powołują się wprost na fakt ze ofiara była patologia xD. To trochę tak jakbyś mówił do ludzi którzy z entuzjazmem komentują fakt ze umarł reprezentant marginesu: no dobra, a co byście powiedzieli jakby umarł ktoś z klasy średniej xD?
  • Odpowiedz